Najlepsi nagrodzeni

21 czerwca 2018r. uczniowie klas siódmych oraz klas drugich i trzecich gimnazjalnych uczestniczyli w apelu podsumowującym sukcesy odniesione przez nich w drugim semestrze roku szkolnego 2017/2018. Wyróżnieni odbierali nagrody za konkursy i zawody sportowe o zasięgu szkolnym, miejskim, powiatowym, wojewódzkim, a nawet krajowym. Wszystkim nagrodzonym bardzo gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.   Joanna Wydmuch


Czytaj dalej...

Impreza ekologiczno- integracyjna –„Razem dla ekologii i integracji. Z ekologią za pan brat– razem możemy ocalić i zmienić świat”

W dniu 18.05.2018 r. w naszej szkole pod  Patronatem Prezydent Miasta Kędzierzyn-Koźle odbyła się impreza ekologiczno- integracyjna –„Razem dla ekologii i integracji. Z ekologią za pan brat– razem możemy ocalić i zmienić świat”.  Patronat medialny: Radio Park, Gazeta Lokalna.  Wzięły w niej udział 7 placówek z naszego miasta: PSP nr11, PSP nr 5, Publiczne Przedszkole...


Czytaj dalej...

MISTRZOSTWA POLSKI BIAŁYSTOK 16.06.2018r. SZKOLNA DRUŻYNOWA LIGA LA rocznik 2002-2004

W sobotę 16.06.2018r. w Białymstoku odbył się Finał Krajowy Szkolnej Drużynowej Ligi LA dziewcząt i chłopców. Zawody przeprowadzone w sposób profesjonalny z bardzo uroczystą oprawą. Wyróżnienie zapalenia znicza na otwarcie Finału Krajowego dostąpiła obecna Mistrzyni Polski w pięcioboju Alicja Sielska. Reprezentanci naszej szkoły zdobyli na Mistrzostwach Szkolnej Drużynowej Ligi LA  5 medali. Starty dziewcząt na...


Czytaj dalej...

Święto Szkoły

21 maja obchodziliśmy święto naszej szkoły. Uroczystości rozpoczęły się od apelu, w czasie którego uczniowie 7b przypomnieli wszystkim historię naszego patrona, a klasy 4e i 2a przygotowały część artystyczną. Po apelu reprezentanci klas 4-7 wzięli udział w konkursie wiedzy o patronie i historii naszej szkoły. Największą wiedzą wykazali się uczniowie klas 4d i 4e, uzyskując...


Czytaj dalej...
0123
Start
MISTRZOWIE NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI

Stadion Śląski w Chorzowie, to obiekt na który 8 czerwca 2018 roku oczy skierowane miał cały lekkoatletyczny świat. To właśnie tam odbył się już 64 Memoriał Janusza Kusocińskiego.

Współpraca naszej szkoły z PZLA oraz liczne sukcesy naszych uczniów w tej dyscyplinie zaowocowały tym, że nasza szkoła dostała zaproszenie do udziału w tym niezwykłym wydarzeniu. 40 uczniów z naszej szkoły wraz z trójką opiekunów pojechała do Chorzowa, by zobaczyć z bliska światową elitę "królowej sportu".

Więcej…
 
DWUBÓJ PŁYWACKI

08.06.2018 dziewczęta i chłopcy  z klas trzecich mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności pływackie. W dwuboju pływackim wzięło udział blisko 30 uczestników. Zawodnicy płynęli dystans 50m dwoma stylami. Każdy mógł startować ze słupka lub z wody. Była również możliwość startu  na dystansie 50m z deską  (25m na brzuchu i 25m na plecach).  Wszystkim zawodnikom towarzyszył gorący doping koleżanek i kolegów. Najszybciej 50m przepłynął Oskar Moszyk  (3a) z czasem 52,7 sek. drugi czas uzyskała Oliwia Stysiał (3b) - 54,94 sek., a trzecie miejsce wywalczyli: Antoni Burzyński(3a) i Jędrzej Żarski (3a) z czasem 1,03,00 sek.

Więcej…
 
BIEG PO ZDROWIE

We wtorkowy rześki  poranek blisko 40 uczestników z klasy IIIa i klasy IIId  stanęło  na starcie 12-minutowego biegu sztafetowego.  Impreza miała na celu propagowanie aktywności ruchowej, wspomaganie zdrowia poprzez wysiłek fizyczny, kształtowanie szybkości biegowej poprzez starty  na krótkich odcinkach, stworzenie sportowej atmosfery oraz  integrację dzieci. Na bieżni znajdowały się 3 strefy zmian. W sztafecie  wziął udział każdy uczeń z danej klasy pokonując dystans 1/3 okrążenia bieżni (ok.80m) przekazując na kolejnym stanowisku pałeczkę kolejnej osobie ze swojej klasy.

Więcej…
 
XIV MIĘDZYSZKOLNE BIEGI SZTAFETOWE KLAS I-III

We wtorek 05.06.2018 r. na boisku Publicznej Szkoły Podstawowej nr 12 odbyły się XIV Międzyszkolne Biegi Sztafetowe klas I-III. Organizatorem była PSP 20. Naszą szkołę reprezentowali: Emilia Bujak, Martyna Radiowska, Marta Wczasek, Mateusz Holsztajn, Marcin Delewicz i Robert Nagoński. Nasi młodzi biegacze dobiegli do mety z czasem 2,06 zajmując I miejsce. Miejsce II zajął zespół z PSP 19, miejsce III PSP 20, a tuż za nimi na miejscu IV PSP 15. Uczniowie zostali obdarowani indywidualnymi medalami i dyplomami.  Dla szkoły za I miejsce otrzymaliśmy dyplom i piękny puchar.

Więcej…
 
FINAŁ WOJEWÓDZKI LA

6 czerwca 2018 roku to dla czternastu uczniów naszej szkoły jeden z ważniejszych dni w karierze sportowej. Wzięli Oni udział w Wojewódzkim Finale Indywidualnej Lekkiej Atletyki, który odbył się w Opolu na stadionie im. Opolskich Olimpijczyków.

Zawodnicy stanęli do rywalizacji zmotywowani i gotowi do walki o najlepsze lokaty w wielu konkurencjach.

Ich doskonała postawa zaowocowała następującymi lokatami:

Więcej…
 
MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W LEKKIEJ ATLETYCE rocznik 2002-2004

W czwartek 07.06.2018r. w Opolu odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w  Indywidualnej  Lekkoatletyce. Uczniowie  naszej szkoły, nie mięli sobie równych  zdobyli 14 medali (6 dziewczęta i 8 chłopcy).

Dziewczęta reprezentujące szkołę:

  1. Oliwia Stasiak, Nikola Northof,Alicja Rak, Alicja Sielska –4x100m – 51,76 – złoty medal
  2. Alicja Sielska 80 ppł – 12,0s  - złoty medal
  3. Alicja Sielska skok w  dal – 4,99 - złoty medal
  4. Wiechowska Agata – dysk – 29,70m – srebrny medal
  5. Alicja Rak 200ppł – 31,39s,   - brązowy medal
  6. Stasiak Oliwia – 100m – 13,65s,  - brązowy medal
Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 4 z 162

Szukaj

LogowanieCzas i Data


Dzisiaj jest: Niedziela
24 Czerwca 2018
Imieniny obchodzą
Danuta, Dan, Danisz, Emilia, Jan,
Wilhelm

Do końca roku zostało 191 dni.
Zodiak: RakStworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.