Laureaci i Finaliści tegorocznych Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych w naszej szkole.

Zofia Mikrut- Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego, nauczyciel przygotowujący ucznia do konkursu: pani Katarzyna Banach-Kozielewska Arkadiusz Moskal- Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego, nauczyciel przygotowujący ucznia do konkursu: pani Roksana Maj-Hatłas Mateusz Wojtarowisz-Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego, nauczyciel przygotowujący ucznia do konkursu: pani Agnieszka Opiat-Tarka Julia Głombik- Finalista Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego, nauczyciel przygotowujący ucznia do konkursu: pani Elżbieta Kot Maik Janus- Laureat Wojewódzkiego...


Czytaj dalej...

XIX Miejski Konkurs Ortograficzny

Dnia  17.03. 2018 r.  w Osiedlowym Domu Kultury „Komes” w Kędzierzynie – Koźlu odbył się finał  XIX Miejskiego Konkursu Ortograficznego.  Tematem przewodnim była rzeka Wisła. Pierwsze zadanie uczestników polegało na poprawieniu pisowni  kilkunastu zwrotów i wyrażeń wielką lub małą literą. Następnie uczestnicy tworzyli nazwy mieszkańców miejscowości położonych nad Wisłą. Trzecim zadaniem było...


Czytaj dalej...

Nabór uczniów do klasy 4 i 7 sportowej


Czytaj dalej...

Apel podsumowujący I semestr roku szkolnego 2017/2018

1 luty 2018r. był w naszej szkole dniem podsumowania pracy i sukcesów uczniów w I semestrze roku szkolnego 2017/2018. W związku z tym odbyły się uroczyste apele. Najpierw dla klas IV, następnie dla klas V i VI. Z każdej klasy zostali wyczytani i poproszeni o wystąpienie uczniowie, którzy osiągnęli  średnią 4,75 i wyższą, a także ci...


Czytaj dalej...
0123
Start
Miejski Konkurs SZLAKIEM WIELKICH UMYSŁÓW

3-ego lutego 2018 r. w Publicznym Gimnazjum nr 5 w Kędzierzynie-Koźlu odbył się konkurs SZLAKIEM WIELKICH UMYSŁÓW. Z naszej szkoły brało w nim udział  pięć trzyosobowych drużyn w składzie:

  1. A.Suguła, M.Śliwiński, W.Zych
  2. N.Linek, M.Rudolf, K.Drążkiewicz
  3. M.Bagiński, A.Szymko, H.Jaksiewicz
  4. M.Leśniewska, M.Zbień, O.Zajczyk
  5. B.Mroczko, N.Łyczko, J.Bartosik
Więcej…
 
ZABAWA KARNAWAŁOWA W KLASIE 6B

Uczniowie klasy 6b spotkali się z wychowawcą w poniedziałek 5 lutego w godzinach popołudniowych, aby wspólnie poświętować kończący się powolutku karnawał. Z tej okazji Patrycja Kulesza upiekła przepyszne muffinki i wszyscy założyli imprezowe stroje. Spotkanie było okazją do dobrej zabawy, ponieważ uczestnicy potańczyli, zagrali w rozmaite zabawy ruchowe oraz pośpiewali. Panowała radosna atmosfera.

Karina Koszela

Więcej…
 
WYNIKI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU z JĘZYKA ANGIELSKIEGO dla szkół podstawowych – etap miejski

12 stycznia w Szkole Podstawowej nr 9 odbył się konkurs wojewódzki z języka angielskiego – etap miejski. Nasi uczniowie rywalizowali z 67 uczniami z naszego miasta. Uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie to: Mateusz Wojtarowicz, Krzysztof Michalski, Tomasz Zawadka, Bianka Dobner i Dominik Wiśniewski. Do kolejnego etapu dostał się Mateusz Wojtarowicz. Wszyscy uczniowie pokazali bardzo wysoki poziom wiedzy. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 
Kandydaci do reprezentacji młodzieżowej województwa opolskiego w piłce nożnej

Opolski Związek Piłki Nożnej powołał trójkę naszych uczniów Wojciech Zycha, Filipa Stein oraz Daniela  Łeśko do udziału w konsultacjach selekcyjnych rocznika 2005 w piłce nożnej.  Konsultacje mają na celu wyłonienie reprezentacji województwa opolskiego w tym roczniku. Nasi uczniowie trenujący w kędzierzyńsko-kozielskich klubach stoją przed dużą szansą dostania się do kadry wojewódzkiej. Konsultacje odbędą się 11 lutego w Głogówku, trzymamy za naszych uczniów kciuki i życzymy im powodzenia.

 
Apel podsumowujący I semestr w klasach siódmych i oddziałach gimnazjalnych

5 lutego 2018 roku odbył się apel podsumowujący I semestr dla klas siódmych szkoły podstawowej oraz drugich i trzecich klas gimnazjum. Społeczność uczniowska poznała uczniów, którzy zdobyli średnie 4,75 i więcej. Wyróżniono również tych, którzy nie opuścili ani jednej godziny lekcyjnej. Wręczono dyplomy i wyróżnienia za udział w różnych konkursach, które zostały zorganizowane  w naszej szkole.

Więcej…
 
Apel podsumowujący I semestr roku szkolnego 2017/2018

1 luty 2018r. był w naszej szkole dniem podsumowania pracy i sukcesów uczniów w I semestrze roku szkolnego 2017/2018. W związku z tym odbyły się uroczyste apele. Najpierw dla klas IV, następnie dla klas V i VI.

Z każdej klasy zostali wyczytani i poproszeni o wystąpienie uczniowie, którzy osiągnęli  średnią 4,75 i wyższą, a także ci którzy mieli 100% frekwencję. Następnie Pani Wicedyrektor Renata Mańkowska wręczyła  najbardziej zdolnym uczniom stypendia naukowe i sportowe.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 5 z 147

Szukaj

LogowanieCzas i Data


Dzisiaj jest: Piątek
23 Marca 2018
Imieniny obchodzą
Eberhard, Feliks, Katarzyna, Kondrat,
Oktawian, Pelagia, Pelagiusz, Piotr,
Zbysław

Do końca roku zostało 284 dni.
Zodiak: BaranStworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.