Najlepsi nagrodzeni

21 czerwca 2018r. uczniowie klas siódmych oraz klas drugich i trzecich gimnazjalnych uczestniczyli w apelu podsumowującym sukcesy odniesione przez nich w drugim semestrze roku szkolnego 2017/2018. Wyróżnieni odbierali nagrody za konkursy i zawody sportowe o zasięgu szkolnym, miejskim, powiatowym, wojewódzkim, a nawet krajowym. Wszystkim nagrodzonym bardzo gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.   Joanna Wydmuch


Czytaj dalej...

Impreza ekologiczno- integracyjna –„Razem dla ekologii i integracji. Z ekologią za pan brat– razem możemy ocalić i zmienić świat”

W dniu 18.05.2018 r. w naszej szkole pod  Patronatem Prezydent Miasta Kędzierzyn-Koźle odbyła się impreza ekologiczno- integracyjna –„Razem dla ekologii i integracji. Z ekologią za pan brat– razem możemy ocalić i zmienić świat”.  Patronat medialny: Radio Park, Gazeta Lokalna.  Wzięły w niej udział 7 placówek z naszego miasta: PSP nr11, PSP nr 5, Publiczne Przedszkole...


Czytaj dalej...

MISTRZOSTWA POLSKI BIAŁYSTOK 16.06.2018r. SZKOLNA DRUŻYNOWA LIGA LA rocznik 2002-2004

W sobotę 16.06.2018r. w Białymstoku odbył się Finał Krajowy Szkolnej Drużynowej Ligi LA dziewcząt i chłopców. Zawody przeprowadzone w sposób profesjonalny z bardzo uroczystą oprawą. Wyróżnienie zapalenia znicza na otwarcie Finału Krajowego dostąpiła obecna Mistrzyni Polski w pięcioboju Alicja Sielska. Reprezentanci naszej szkoły zdobyli na Mistrzostwach Szkolnej Drużynowej Ligi LA  5 medali. Starty dziewcząt na...


Czytaj dalej...

Święto Szkoły

21 maja obchodziliśmy święto naszej szkoły. Uroczystości rozpoczęły się od apelu, w czasie którego uczniowie 7b przypomnieli wszystkim historię naszego patrona, a klasy 4e i 2a przygotowały część artystyczną. Po apelu reprezentanci klas 4-7 wzięli udział w konkursie wiedzy o patronie i historii naszej szkoły. Największą wiedzą wykazali się uczniowie klas 4d i 4e, uzyskując...


Czytaj dalej...
0123
Start
Święto Dnia Kadeta

20 maja uczniowie naszej szkoły wzięli udział w obchodach Ogólnopolskiego Święta Dnia Kadeta Szlakiem Orląt Opolskich – kadetów poległych i walczących o polskość Ziemi Opolskiej podczas Powstań Śląskich. Uroczystości rozpoczęły się od udziału pocztu sztandarowego w Apelu Poległych przy niedokończonym pomniku kadetów w Gogolinie, pod którym złożono również kwiaty. Następnie nasza szkolna delegacja udała się na Górę św. Anny, gdzie wzięła udział w mszy koncelebrowanej „Odnowy Przymierza” oraz odwiedziła Muzeum Czynu Powstańczego.

Więcej…
 
Warsztaty języka niemieckiego

Uczniowie klasy 3B – Anita Gebauer, Patryk Gebauer, Maik Janus i Oliwia Stasiak uczestniczyli 22 maja 2018r. w warsztatach języka niemieckiego pt.: „Meine Berufswelt”. Warsztaty zorganizowane zostały w Zespole Szkół nr 1 w Kędzierzynie-Koźlu. Uczestnicy prezentowali przygotowane wcześniej niemieckojęzyczne prace, dotyczące wymarzonego zawodu, rozwiązywali zadania związane z wyborem przyszłej profesji i odpowiadali na zadawane im pytania, oczywiście w języku niemieckim. Z przyjemnością informujemy, że uczniowie naszej szkoły pokonali rywali i zdominowali podium – 1miejsce – Maik Janus, 2miejsce – Anita Gebauer i 3miejsce – Oliwia Stasiak.

Więcej…
 
POWIATOWY CZWÓRBÓJ LA

We wtorek 22.05.2018r. na miejskim stadionie odbył się Powiatowy Czwórbój LA. Nasza szkoła przystąpiła do rywalizacji zarówno z grupą dziewcząt jak i chłopców. Uczniowie rywalizowali w czterech konkurencjach: bieg na 60m, rzut piłeczką palantową, skok wzwyż bieg na dystansie 600m dziewczęta, zaś chłopcy na dystansie 1000m. W końcowym rozrachunku nasi uczniowie wygrali zawody zarówno w obu kategoriach, dzięki czemu będą reprezentowali powiat w finale wojewódzkim.

Klasyfikacja generalna dziewcząt:

I miejsce Psp 12 – 950 pkt

Więcej…
 
Wyniki III Szkolnego Konkursu Wiedzy o Polsce dla klas IV

I miejsce  -  Julia Głogowska, klasa 4 f

II miejsce -  Aleksandra Karoń, klasa 4 a

III miejsce -  Marcel Chynek, klasa 4 f

W konkursie, który odbył się  10.05.br., wzięło udział 21 uczniów klas czwartych. Wszyscy uczestnicy reprezentowali wysoki  poziom  w zakresie  podstawowej wiedzy o naszym kraju, także z geografii i przyrody.  Przy sprawdzaniu prac  komisja, którą stanowili członkowie koła historycznego wraz z opiekunem, zwracała  także uwagę na poprawność  zapisu  nazw własnych i pospolitych.

Serdecznie gratulujemy .

Lidia Mańka

Więcej…
 
Wycieczka w Góry Stołowe

W dniu 18 maja klasy 4e i 4d wyjechały na majówkę w Góry Stołowe. Leśnymi ścieżkami dotarliśmy na najwyższy szczyt gór - Szczeliniec Wielki, z którego podziwialiśmy zapierające dech widoki. Zwiedziliśmy również dwa najpiękniejsze kurorty Kotliny Kłodzkiej: Kudowę Zdrój i Polanicę Zdrój. Humory dopisały, pogoda nie zawiodła.

M.Kopiec

Więcej…
 
WYNIKI Miejski Konkurs Czytelniczy klasa III

MIEJSCE I

Zofia Kulak PSP nr 19

MIEJSCE II

Karolina Niewienda PSP nr 20

MIEJSCE III

Oskar Woźniak PSP nr 12

Miejski Konkurs Czytelniczy klasa II

I MIEJSCE

Przemek Jurek PSP nr 15

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 8 z 162

Szukaj

LogowanieCzas i Data


Dzisiaj jest: Niedziela
24 Czerwca 2018
Imieniny obchodzą
Danuta, Dan, Danisz, Emilia, Jan,
Wilhelm

Do końca roku zostało 191 dni.
Zodiak: RakStworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.