Laureaci i Finaliści tegorocznych Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych w naszej szkole.

Zofia Mikrut- Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego, nauczyciel przygotowujący ucznia do konkursu: pani Katarzyna Banach-Kozielewska Arkadiusz Moskal- Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego, nauczyciel przygotowujący ucznia do konkursu: pani Roksana Maj-Hatłas Mateusz Wojtarowisz-Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego, nauczyciel przygotowujący ucznia do konkursu: pani Agnieszka Opiat-Tarka Julia Głombik- Finalista Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego, nauczyciel przygotowujący ucznia do konkursu: pani Elżbieta Kot Maik Janus- Laureat Wojewódzkiego...


Czytaj dalej...

XIX Miejski Konkurs Ortograficzny

Dnia  17.03. 2018 r.  w Osiedlowym Domu Kultury „Komes” w Kędzierzynie – Koźlu odbył się finał  XIX Miejskiego Konkursu Ortograficznego.  Tematem przewodnim była rzeka Wisła. Pierwsze zadanie uczestników polegało na poprawieniu pisowni  kilkunastu zwrotów i wyrażeń wielką lub małą literą. Następnie uczestnicy tworzyli nazwy mieszkańców miejscowości położonych nad Wisłą. Trzecim zadaniem było...


Czytaj dalej...

Nabór uczniów do klasy 4 i 7 sportowej


Czytaj dalej...

Apel podsumowujący I semestr roku szkolnego 2017/2018

1 luty 2018r. był w naszej szkole dniem podsumowania pracy i sukcesów uczniów w I semestrze roku szkolnego 2017/2018. W związku z tym odbyły się uroczyste apele. Najpierw dla klas IV, następnie dla klas V i VI. Z każdej klasy zostali wyczytani i poproszeni o wystąpienie uczniowie, którzy osiągnęli  średnią 4,75 i wyższą, a także ci...


Czytaj dalej...
0123
Start
Półkolonia zimowa

 
XIV Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Poeci dzieciom- dzieci poetom”.

W dniu 8. 12. 2017 r. w ZSP nr1 w Cisowej  odbył się XIV Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Poeci dzieciom- dzieci poetom”. W konkursie brały udział dwie uczennice naszej szkoły: Maja Wilczek i Emilia Bujak z  klasy 3a.

Do konkursu przygotowała ich pani Małgorzata Kulik. Było bardzo dużo uczestników z naszego powiatu i poza. Byli to uczniowie klas I-III. Konkurs był na bardzo wysokim poziomie. Maja Wilczek zajęła III miejsce, a Emilia Wilczek otrzymała wyróżnienie. Składamy  serdeczne gratulacje dla naszym uczestniczkom.

U. Bochenek

Więcej…
 
Mikołaje na motorach odwiedzają naszych uczniów

6 grudnia od rana pomocnicy Świętego Mikołaja rozwozili paczki do dzieci w całym mieście. Odwiedzili również uczniów naszej szkoły. Dla uczniów klasy 2a była to niespodzianka i wielka frajda, kiedy pojawił się głośny orszak Mikołajów na motorach. Dzieci z radością odśpiewały piosenkę, a w nagrodę wolontariusze wręczyli im paczki ze słodyczami.

Serdecznie dziękujemy za ten gest motocyklistom ze stowarzyszeń Troopers of Highways MC i Lotor South przy wsparciu Strefy 13, Stowarzyszenia Patriotyczny Kędzierzyn-Koźle i Urzędu Miasta.

Bożena Mościcka-Motyka

Więcej…
 
Szlachetna Paczka

Kolejny raz włączyliśmy się do akcji Szlachetna Paczka. Za każdym razem wybieramy rodzinę z Kędzierzyna - Koźla lub naszego powiatu- tak było i tym razem. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu uczniów, rodziców i nauczycieli udało się spełnić marzenia i potrzeby wybranej rodziny. Bardzo dziękuję wszystkim za pomoc i wsparcie! Jesteście wspaniali!
Koordynator akcji - Joanna Wydmuch

Więcej…
 
Spotkanie z p. Różą Zgorzelską

30 listopada 2017r. gościliśmy w naszej szkole panią Różę Zgorzelską. Klasa 2dg podczas spotkania z gościem miała okazję posłuchać ciekawych opowieści, dotyczących tradycji bożonarodzeniowych Śląska Opolskiego. Młodzież chętnie zadawała pytania, na które otrzymywała wyczerpujące odpowiedzi. Spotkanie dało uczniom możliwość wzbogacenia wiedzy o zwyczajach przodków. Pani Róży serdecznie dziękujemy i zapraszamy ponownie!

Więcej…
 
Olimpiada na wesoło

Dnia 30 listopada 2017 roku na sali gimnastycznej odbyła się „Olimpiada na wesoło” dla klas integracyjnych. Uczniowie zostali  podzieleni  na 4 drużyny, które rywalizowały między sobą w wielu ciekawych i zabawnych konkurencjach. Były to: bieg z zakładaniem kółka ringo,  skoki na piłkach,  bieg z zakładaniem koszulek,  przekładanie piłki nad głowami,  przekładanie piłek pod nogami. Ale najwięcej radości  uczestnikom olimpiady sprawiło przeciąganie liny oraz zabawy z chustami animacyjnymi. Impreza przebiegała w  atmosferze dobrego humoru  oraz zdrowej rywalizacji. Organizatorzy: p. Sylwia Fojcik, p. Renata Mańkowska, B. Wolny, p. Katarzyna  Stępniowska – Frąc, p. S. Dbaj

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 9 z 147

Szukaj

LogowanieCzas i Data


Dzisiaj jest: Piątek
23 Marca 2018
Imieniny obchodzą
Eberhard, Feliks, Katarzyna, Kondrat,
Oktawian, Pelagia, Pelagiusz, Piotr,
Zbysław

Do końca roku zostało 284 dni.
Zodiak: BaranStworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.