WAKACJE 2018

Z okazji rozpoczęcia najmilszego czasu w ciągu roku WAKACJI 2018- życzymy wszystkim pięknej, słonecznej pogody, udanych wyjazdów oraz mnóstwa przygód i dobrego humoru. Gratulujemy uczniom wspaniałych wyników w nauce, a nauczycielom dziękujemy za trud i poświęcenie włożone w pracę zawodową. Dyrekcja PSP12


Czytaj dalej...

Przed nami czas wakacji 2018

Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas VII oraz II i III gimnazjum odbyło się 22 czerwca 2018r. o godz. 10.30. Po przemówieniu Pani Dyrektor, przekazaniu sztandaru i ślubowaniu uczniów klas III gimnazjum nastąpił   czas wręczania  nagród  - za bardzo dobre wyniki w nauce i  zachowaniu, za najlepsze wyniki w sporcie i sukcesy w wojewódzkich konkursach przedmiotowych. Następnie  poznaliśmy...


Czytaj dalej...

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO KLAS IV- VI

22 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2017/2018.Zgromadzonych powitała Pani Dyrektor. Po intensywnym roku pracy, najpilniejsi uczniowie ze średnią co najmniej 4,75 oraz z zachowaniem wzorowym lub bardzo dobrym, uhonorowani zostali świadectwem z wyróżnieniem oraz Dyplomem Dyrektora Szkoły za bardzo dobre wyniki w nauce i wyróżniające zachowanie. Część artystyczną przygotowali uczniowie klasy 5e, którzy w imieniu całej...


Czytaj dalej...

Impreza ekologiczno- integracyjna –„Razem dla ekologii i integracji. Z ekologią za pan brat– razem możemy ocalić i zmienić świat”

W dniu 18.05.2018 r. w naszej szkole pod  Patronatem Prezydent Miasta Kędzierzyn-Koźle odbyła się impreza ekologiczno- integracyjna –„Razem dla ekologii i integracji. Z ekologią za pan brat– razem możemy ocalić i zmienić świat”.  Patronat medialny: Radio Park, Gazeta Lokalna.  Wzięły w niej udział 7 placówek z naszego miasta: PSP nr11, PSP nr 5, Publiczne Przedszkole...


Czytaj dalej...
0123
Start
Apel podsumowujący

21 czerwca w naszej szkole odbył się uroczysty apel podsumowujący pracę uczniów w roku szkolnym 2017- 2018. Dyrekcja przedstawiła uczniów, którzyotrzymali stypendium za wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe.   Zostały wręczone dyplomy oraz nagrody za konkursy, zawody sportowe oraz działalność społeczną. Za 100% frekwencję otrzymała dyplom Agata Supel, uczennica klasy 4e. Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

M. Drzewiecka

Więcej…
 
Stypendia

W dniu 13. 06. 2018r. komisja stypendialna zgodnie z obowiązującym w szkole regulaminem przyznała uczniom naszej szkoły, którzy wyróżnili się w nauce sporcie stypendia motywacyjne za II semestr roku szkolnego 2017/2018. 21. 06. 2018r. na apelu podsumowującym uczniowie Ci otrzymali pamiątkowe dyplomy (nagrody pieniężne odebrali wcześniej.

Stypendium naukowe otrzymali:

1

Wojciech Zych

6b

2

Malwina Zbień

6a

3

Marcel Kucypera

7c

4

Krzysztof  Michalski

7b

5

Olivier Zajczyk

6a

6

Alex Syguła

6 b

7

Zofia Chodorska

5d

8

Marta Harz

7b

9

Mikołaj Śliwiński

6b

10

Łukasz Piątek

4c

11

Karolina Strzelczyk

4d

12

Bianka Dobner

7c

13

Julia Jankowska

6b

14

Natalia Łyczko

5e

15

Hanna Leśniewska

6a

16

Jakub Sadza

4b

17

Kacper Benek

4b

18 Mateusz Wojtarowicz 7c

 

w oddziałach gimnazjalnych:

Więcej…
 
SPŁYW KAJAKOWY KLAS 6B I 7C

W środę 20 czerwca uczniowie klas 6b i 7c podczas wycieczki do Kolonowskie mieli możliwość sprawdzenia swoich sił i doświadczenia niecodziennej przygody podczas spływu na kajakach. Przepłynęli krętą rzeką Mała Panew odcinek 12 kilometrów wśród dzikiej przyrody,  rozkoszując się pięknem natury i walcząc z przeszkodami i mieliznami. Zajęło im to od 3,5 do 4,5 godziny. Zmaganiom z dużym wysiłkiem towarzyszyła dobra zabawa i dużo śmiechu. Na koniec przygody uczniowie suszyli się i odpoczywali biwakując w ośrodku wypoczynkowym „Dzika Chata”.

Więcej…
 
Wycieczka do Opola

18 czerwca klasa 3a i 2a z wychowawcami  p. Małgorzatą Kulik i p. Bożeną Mościcką-Motyka pojechały na wycieczkę do Opola. Pierwszym punktem programu było zwiedzanie ZOO i była to ciekawa przygoda z przyrodą. Uczniowie mieli okazję wzbogacić  wiadomości na temat dzikich zwierząt żyjących w różnych rejonach świata oraz poznać  warunki  życia zwierząt mieszkających w ZOO. Podczas spaceru po alejach zobaczyli wiele wspaniałych i ciekawych zwierząt, m. in. kangury, wilka, hipopotamy karłowate i majestatyczne goryle.

Więcej…
 
JAK O ZĘBY DBAĆ?

W czerwcu b.r. w klasach 1-3 odbyły się spotkania ze szkolnym Klubem Wiewiórka PCK na temat higieny jamy ustnej. Dla klas pierwszych przygotowane zostało przedstawienie „Jak o zęby dbać?” i krótka pogadanka na temat konieczności dbania o „swój uśmiech”. Dzieci dowiedziały się, w jaki sposób należy prawidłowo szczotkować zęby i jak dbać o higienę jamy ustnej, czyli …poznały zasady higieny jamy ustnej. Wszystkie klasy 1-3, w ramach profilaktyki, zostały uświadomione, że stan naszego uzębienia w dużej mierze zależy od nas samych.

Więcej…
 
AKCJA KOREK

W tym roku szkolnym po raz kolejny odbyła się akcja ”Korek”. Zbieraliśmy nakrętki dla Bartka Saran podopiecznego Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą. Najwięcej nakrętek nazbierali następujący uczniowie:

Marta Wala  kl. 1 a

Robert Nagoński   kl. 1a

Magdalena Krawczyk kl. 3a

Paweł Chodorski  kl.1b

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 2 z 163

Szukaj

LogowanieCzas i Data


Dzisiaj jest: Piątek
20 Lipca 2018
Imieniny obchodzą
Czesław, Czech, Czechasz, Czechoń,
Eliasz, Heliasz, Hieronim, Leon,
Małgorzata, Paweł, Sewera

Do końca roku zostało 165 dni.
Zodiak: RakStworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.