Najlepsi nagrodzeni

21 czerwca 2018r. uczniowie klas siódmych oraz klas drugich i trzecich gimnazjalnych uczestniczyli w apelu podsumowującym sukcesy odniesione przez nich w drugim semestrze roku szkolnego 2017/2018. Wyróżnieni odbierali nagrody za konkursy i zawody sportowe o zasięgu szkolnym, miejskim, powiatowym, wojewódzkim, a nawet krajowym. Wszystkim nagrodzonym bardzo gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.   Joanna Wydmuch


Czytaj dalej...

Impreza ekologiczno- integracyjna –„Razem dla ekologii i integracji. Z ekologią za pan brat– razem możemy ocalić i zmienić świat”

W dniu 18.05.2018 r. w naszej szkole pod  Patronatem Prezydent Miasta Kędzierzyn-Koźle odbyła się impreza ekologiczno- integracyjna –„Razem dla ekologii i integracji. Z ekologią za pan brat– razem możemy ocalić i zmienić świat”.  Patronat medialny: Radio Park, Gazeta Lokalna.  Wzięły w niej udział 7 placówek z naszego miasta: PSP nr11, PSP nr 5, Publiczne Przedszkole...


Czytaj dalej...

MISTRZOSTWA POLSKI BIAŁYSTOK 16.06.2018r. SZKOLNA DRUŻYNOWA LIGA LA rocznik 2002-2004

W sobotę 16.06.2018r. w Białymstoku odbył się Finał Krajowy Szkolnej Drużynowej Ligi LA dziewcząt i chłopców. Zawody przeprowadzone w sposób profesjonalny z bardzo uroczystą oprawą. Wyróżnienie zapalenia znicza na otwarcie Finału Krajowego dostąpiła obecna Mistrzyni Polski w pięcioboju Alicja Sielska. Reprezentanci naszej szkoły zdobyli na Mistrzostwach Szkolnej Drużynowej Ligi LA  5 medali. Starty dziewcząt na...


Czytaj dalej...

Święto Szkoły

21 maja obchodziliśmy święto naszej szkoły. Uroczystości rozpoczęły się od apelu, w czasie którego uczniowie 7b przypomnieli wszystkim historię naszego patrona, a klasy 4e i 2a przygotowały część artystyczną. Po apelu reprezentanci klas 4-7 wzięli udział w konkursie wiedzy o patronie i historii naszej szkoły. Największą wiedzą wykazali się uczniowie klas 4d i 4e, uzyskując...


Czytaj dalej...
0123
Start
Nagrody laureatom miejskich edycji Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych - wręczone

W dniu 10 kwietnia 2013 roku w Publicznym Gimnazjum nr1 w Kędzierzynie - Koźlu odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom miejskich edycji Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych. Wśród nagrodzonych byli także uczniowie naszej szkoły:

Więcej…
 
DZIEŃ OTWARTY W SZKOLE

W naszej szkole tradycją już stało się organizowanie przez nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej i nauczycieli świetlicy Dnia Otwartego Szkoły.

Tegoroczna edycja miała miejsce 4 kwietnia. Szkoła otwarta była dla 6-cio i 7-latków oraz ich rodziców. Podczas spotkania szkolna grupa teatralna przedstawiła inscenizację pt. „O komarze i orkiestrze”.

 

Więcej…
 
LEKCJA POKAZOWA Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

W środę 03.04.2013 r. i w piątek 05.04.2013 r. odbyła się pokazowa lekcja języka angielskiego dla uczniów klas trzecich z naszej szkoły i z filii PSP nr 12. Lekcję przygotowała i poprowadziła p. mgr Karina Koszela. Zaproszeni uczniowie utrwalili znajomość nazw kolorów poprzez różnego rodzaju gry i zabawy.

Więcej…
 
Sprawdzian szóstoklasisty

Dzisiaj, tj. 4 kwietnia 2013 roku uczniowie klas szóstych w całej Polsce, a więc i w naszej szkole, przystąpili do sprawdzianu szóstoklasisty. Punktualnie o godz. 900, pod bacznym okiem komisji nadzorujących, rozpoczęli rozwiązywanie testu. Mieli na to 60 minut. W tym roku uczniowie musieli wykazać się min. umiejętnością czytania ze zrozumieniem tekstu, pisania listu, odczytywania rozkładu jazdy i wyjaśnić w kilku zdaniach dlaczego należy poprawnie mówić i pisać.

Przystąpienie do sprawdzianu szóstoklasisty jest warunkiem ukończenia szkoły podstawowej.

Więcej…
 
SZKOLNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

Duża liczba uczestników sprawiła, że zaplanowane w naszej szkole na 12 marca 2013 roku zawody z tenisa stołowego trzeba było dokończyć jeszcze dwa tygodnie później, czyli 26 marca 2013 roku.

Do rywalizacji zgłosiło się 27 osób, które zostały podzielone na dwie kategorie wiekowe: klasy IV oraz V-VI.

Dzieci z klas IV walczyły między sobą systemem każdy z każdym, zaś w starszej kategorii podzielone zostały na dwie grupy, gdzie również zawodnicy rozgrywali mecze między sobą.

Więcej…
 
Czy śląski hajer (górnik) może zostać podróżnikiem?

Oczywiście, że tak!

Udowodnił to wszystkim p. Mieczysław Bieniek z Katowic (autor książek „Hajer jedzie do Dalajlamy”, „Hajer w Afryce”) pokazując nam i omawiając swoją wyprawę po Ameryce Południowej. Okazuje się, że najważniejsze w podróżowaniu nie są wcale pieniądze, ale ciekawość świata, otwartość na ludzi i uśmiech.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia141142143144145146147148149150następnaostatnia »

Strona 146 z 162

Szukaj

LogowanieCzas i Data


Dzisiaj jest: Niedziela
24 Czerwca 2018
Imieniny obchodzą
Danuta, Dan, Danisz, Emilia, Jan,
Wilhelm

Do końca roku zostało 191 dni.
Zodiak: RakStworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.