WAKACJE 2018

Z okazji rozpoczęcia najmilszego czasu w ciągu roku WAKACJI 2018- życzymy wszystkim pięknej, słonecznej pogody, udanych wyjazdów oraz mnóstwa przygód i dobrego humoru. Gratulujemy uczniom wspaniałych wyników w nauce, a nauczycielom dziękujemy za trud i poświęcenie włożone w pracę zawodową. Dyrekcja PSP12


Czytaj dalej...

Przed nami czas wakacji 2018

Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas VII oraz II i III gimnazjum odbyło się 22 czerwca 2018r. o godz. 10.30. Po przemówieniu Pani Dyrektor, przekazaniu sztandaru i ślubowaniu uczniów klas III gimnazjum nastąpił   czas wręczania  nagród  - za bardzo dobre wyniki w nauce i  zachowaniu, za najlepsze wyniki w sporcie i sukcesy w wojewódzkich konkursach przedmiotowych. Następnie  poznaliśmy...


Czytaj dalej...

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO KLAS IV- VI

22 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2017/2018.Zgromadzonych powitała Pani Dyrektor. Po intensywnym roku pracy, najpilniejsi uczniowie ze średnią co najmniej 4,75 oraz z zachowaniem wzorowym lub bardzo dobrym, uhonorowani zostali świadectwem z wyróżnieniem oraz Dyplomem Dyrektora Szkoły za bardzo dobre wyniki w nauce i wyróżniające zachowanie. Część artystyczną przygotowali uczniowie klasy 5e, którzy w imieniu całej...


Czytaj dalej...

Impreza ekologiczno- integracyjna –„Razem dla ekologii i integracji. Z ekologią za pan brat– razem możemy ocalić i zmienić świat”

W dniu 18.05.2018 r. w naszej szkole pod  Patronatem Prezydent Miasta Kędzierzyn-Koźle odbyła się impreza ekologiczno- integracyjna –„Razem dla ekologii i integracji. Z ekologią za pan brat– razem możemy ocalić i zmienić świat”.  Patronat medialny: Radio Park, Gazeta Lokalna.  Wzięły w niej udział 7 placówek z naszego miasta: PSP nr11, PSP nr 5, Publiczne Przedszkole...


Czytaj dalej...
0123
Start
Sprawdzian szóstoklasisty

Dzisiaj, tj. 4 kwietnia 2013 roku uczniowie klas szóstych w całej Polsce, a więc i w naszej szkole, przystąpili do sprawdzianu szóstoklasisty. Punktualnie o godz. 900, pod bacznym okiem komisji nadzorujących, rozpoczęli rozwiązywanie testu. Mieli na to 60 minut. W tym roku uczniowie musieli wykazać się min. umiejętnością czytania ze zrozumieniem tekstu, pisania listu, odczytywania rozkładu jazdy i wyjaśnić w kilku zdaniach dlaczego należy poprawnie mówić i pisać.

Przystąpienie do sprawdzianu szóstoklasisty jest warunkiem ukończenia szkoły podstawowej.

Więcej…
 
SZKOLNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

Duża liczba uczestników sprawiła, że zaplanowane w naszej szkole na 12 marca 2013 roku zawody z tenisa stołowego trzeba było dokończyć jeszcze dwa tygodnie później, czyli 26 marca 2013 roku.

Do rywalizacji zgłosiło się 27 osób, które zostały podzielone na dwie kategorie wiekowe: klasy IV oraz V-VI.

Dzieci z klas IV walczyły między sobą systemem każdy z każdym, zaś w starszej kategorii podzielone zostały na dwie grupy, gdzie również zawodnicy rozgrywali mecze między sobą.

Więcej…
 
Czy śląski hajer (górnik) może zostać podróżnikiem?

Oczywiście, że tak!

Udowodnił to wszystkim p. Mieczysław Bieniek z Katowic (autor książek „Hajer jedzie do Dalajlamy”, „Hajer w Afryce”) pokazując nam i omawiając swoją wyprawę po Ameryce Południowej. Okazuje się, że najważniejsze w podróżowaniu nie są wcale pieniądze, ale ciekawość świata, otwartość na ludzi i uśmiech.

Więcej…
 
Konkurs „Prawa i obowiązki dziecka”

25.03.2013 roku w naszej szkole odbył się szkolny konkurs „Prawa i obowiązki dziecka”. Celem konkursu było wykazanie się znajomością praw i obowiązków zawartych w Konwencji Praw Dziecka oraz informacji dotyczącej organizacji UNESCO. W konkursie wzięli udział uczniowie z klas IV-VI .

Zwycięzcy konkursu:

I miejsce – Kajetan Wesołowski kl.5c 29 pkt.

II miejsce – Marcin Grzegorzak kl.5b 28 pkt.

III miejsce - Jakub Pawelec kl.5a 27 pkt.

 

Więcej…
 
Koło teatralne zdobywa nagrody

25 marca zostały rozdane nagrody w XI Miejskim Przeglądzie Teatrów Szkolnych. Nasze koło również brało udział w tym konkursie – występ miał miejsce 16 marca w DK Komes.

Udało nam się zdobyć II miejsce oraz dwa indywidualne wyróżnienia dla Balbiny Kupczyk z kl. 1a za rolę trzmiela oraz Jagody Łempickiej z kl. 4a za rolę narratora – biedronki. Nagrodami są bony pieniężne na zakup dowolnych książek.

Gratulujemy po raz drugi i życzymy dalszych sukcesów!

Więcej…
 
Konkurs świąteczny

Święta tuż, tuż, a nasi uczniowie przygotowując się do nich odnoszą kolejne sukcesy. Dzieci uczestniczące w zajęciach kółka plastycznego prowadzonego przez panią Grażynę Wilk przygotowały prace - kartki świąteczne na doroczny konkurs organizowany przez Dom Kultury Komes. Agnieszka Proksza(klasa 2c) za zieloną łączkę z pisankami zajęła II miejsce i otrzymała puchar. Wiktoria Hasny (klasa 2c) otrzymała szczególne wyróżnienie.

Gratulujemy zwyciężczyniom sukcesu.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia141142143144145146147148149150następnaostatnia »

Strona 147 z 163

Szukaj

LogowanieCzas i Data


Dzisiaj jest: Piątek
20 Lipca 2018
Imieniny obchodzą
Czesław, Czech, Czechasz, Czechoń,
Eliasz, Heliasz, Hieronim, Leon,
Małgorzata, Paweł, Sewera

Do końca roku zostało 165 dni.
Zodiak: RakStworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.