Najlepsi nagrodzeni

21 czerwca 2018r. uczniowie klas siódmych oraz klas drugich i trzecich gimnazjalnych uczestniczyli w apelu podsumowującym sukcesy odniesione przez nich w drugim semestrze roku szkolnego 2017/2018. Wyróżnieni odbierali nagrody za konkursy i zawody sportowe o zasięgu szkolnym, miejskim, powiatowym, wojewódzkim, a nawet krajowym. Wszystkim nagrodzonym bardzo gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.   Joanna Wydmuch


Czytaj dalej...

Impreza ekologiczno- integracyjna –„Razem dla ekologii i integracji. Z ekologią za pan brat– razem możemy ocalić i zmienić świat”

W dniu 18.05.2018 r. w naszej szkole pod  Patronatem Prezydent Miasta Kędzierzyn-Koźle odbyła się impreza ekologiczno- integracyjna –„Razem dla ekologii i integracji. Z ekologią za pan brat– razem możemy ocalić i zmienić świat”.  Patronat medialny: Radio Park, Gazeta Lokalna.  Wzięły w niej udział 7 placówek z naszego miasta: PSP nr11, PSP nr 5, Publiczne Przedszkole...


Czytaj dalej...

MISTRZOSTWA POLSKI BIAŁYSTOK 16.06.2018r. SZKOLNA DRUŻYNOWA LIGA LA rocznik 2002-2004

W sobotę 16.06.2018r. w Białymstoku odbył się Finał Krajowy Szkolnej Drużynowej Ligi LA dziewcząt i chłopców. Zawody przeprowadzone w sposób profesjonalny z bardzo uroczystą oprawą. Wyróżnienie zapalenia znicza na otwarcie Finału Krajowego dostąpiła obecna Mistrzyni Polski w pięcioboju Alicja Sielska. Reprezentanci naszej szkoły zdobyli na Mistrzostwach Szkolnej Drużynowej Ligi LA  5 medali. Starty dziewcząt na...


Czytaj dalej...

Święto Szkoły

21 maja obchodziliśmy święto naszej szkoły. Uroczystości rozpoczęły się od apelu, w czasie którego uczniowie 7b przypomnieli wszystkim historię naszego patrona, a klasy 4e i 2a przygotowały część artystyczną. Po apelu reprezentanci klas 4-7 wzięli udział w konkursie wiedzy o patronie i historii naszej szkoły. Największą wiedzą wykazali się uczniowie klas 4d i 4e, uzyskując...


Czytaj dalej...
0123
Start O szkole
O szkole PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 04 kwietnia 2011 17:27

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 12 im. kadeta Zygmunta Kuczyńskiego usytuowana jest w Kędzierzynie - Koźlu u zbiegu ulic Chrobrego i Piastowskiej. Obiekt powstał w 1963 r. jako budynek parterowy z częściowym podpiwniczeniem i częściowym piętrem. W szkole jest 20 sal lekcyjnych, sala gimnastyczna, sala do zajęć gimnastyki korekcyjnej, biblioteka z czytelnią, świetlica, kuchnia i jadalnia. Posiadamy również: 3 gabinety do zajęć indywidualnych, gabinety do zajęć: rewalidacyjnych, logopedycznych i terapii biofeedback wyposażone w specjalistyczny sprzęt terapeutyczny i komputerowy. Uczniowie naszej szkoły mogą korzystać z fachowej pomocy pedagogiczno - psychologicznej i opieki pielęgniarki

szkolnej.

Wśród sal lekcyjnych znajdują się 2 pracownie komputerowe, pracownia techniczna wyposażona w stanowiska komputerowe i tablicę interaktywną oraz wiele innych pomocy dydaktycznych potrzebnych do nauczania tego przedmiotu. Znajdują się też gabinety: polonistyczne, matematyczne i gabinet przyrodniczy.

Od roku szkolnego 2000/2001, kiedy to została utworzona pierwsza klasa integracyjna, jesteśmy szkołą podstawową z oddziałami integracyjnymi. Obecnie takich klas mamy 6. W roku szkolnym 2011/2012 dzieci realizujące edukację wczesnoszkolną, uczą się w 9 oddziałach a uczniowie klas 4 - 6 w 13 oddziałach.

W czasie pozalekcyjnym, uczniowie mają zapewnioną fachową opiekę i ciekawe spędzenie czasu w świetlicy oraz w świetlicy popołudniowej - socjoterapeutycznej. Mogą również rozwijać swoje zainteresowania uczestnicząc w różnego rodzaju kołach prowadzonych przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną. Dla uczniów mających trudności w nauce proponujemy również szeroką ofertę edukacyjną.

Więcej zdjęć obejrzyj w zakładce galeria.

 

Szukaj

LogowanieCzas i Data


Dzisiaj jest: Niedziela
24 Czerwca 2018
Imieniny obchodzą
Danuta, Dan, Danisz, Emilia, Jan,
Wilhelm

Do końca roku zostało 191 dni.
Zodiak: RakStworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.