Laureaci i Finaliści tegorocznych Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych w naszej szkole.

Zofia Mikrut- Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego, nauczyciel przygotowujący ucznia do konkursu: pani Katarzyna Banach-Kozielewska Arkadiusz Moskal- Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego, nauczyciel przygotowujący ucznia do konkursu: pani Roksana Maj-Hatłas Mateusz Wojtarowisz-Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego, nauczyciel przygotowujący ucznia do konkursu: pani Agnieszka Opiat-Tarka Julia Głombik- Finalista Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego, nauczyciel przygotowujący ucznia do konkursu: pani Elżbieta Kot Maik Janus- Laureat Wojewódzkiego...


Czytaj dalej...

XIX Miejski Konkurs Ortograficzny

Dnia  17.03. 2018 r.  w Osiedlowym Domu Kultury „Komes” w Kędzierzynie – Koźlu odbył się finał  XIX Miejskiego Konkursu Ortograficznego.  Tematem przewodnim była rzeka Wisła. Pierwsze zadanie uczestników polegało na poprawieniu pisowni  kilkunastu zwrotów i wyrażeń wielką lub małą literą. Następnie uczestnicy tworzyli nazwy mieszkańców miejscowości położonych nad Wisłą. Trzecim zadaniem było...


Czytaj dalej...

Nabór uczniów do klasy 4 i 7 sportowej


Czytaj dalej...

Apel podsumowujący I semestr roku szkolnego 2017/2018

1 luty 2018r. był w naszej szkole dniem podsumowania pracy i sukcesów uczniów w I semestrze roku szkolnego 2017/2018. W związku z tym odbyły się uroczyste apele. Najpierw dla klas IV, następnie dla klas V i VI. Z każdej klasy zostali wyczytani i poproszeni o wystąpienie uczniowie, którzy osiągnęli  średnią 4,75 i wyższą, a także ci...


Czytaj dalej...
0123
Start O szkole
O szkole PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 04 kwietnia 2011 17:27

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 12 im. kadeta Zygmunta Kuczyńskiego usytuowana jest w Kędzierzynie - Koźlu u zbiegu ulic Chrobrego i Piastowskiej. Obiekt powstał w 1963 r. jako budynek parterowy z częściowym podpiwniczeniem i częściowym piętrem. W szkole jest 20 sal lekcyjnych, sala gimnastyczna, sala do zajęć gimnastyki korekcyjnej, biblioteka z czytelnią, świetlica, kuchnia i jadalnia. Posiadamy również: 3 gabinety do zajęć indywidualnych, gabinety do zajęć: rewalidacyjnych, logopedycznych i terapii biofeedback wyposażone w specjalistyczny sprzęt terapeutyczny i komputerowy. Uczniowie naszej szkoły mogą korzystać z fachowej pomocy pedagogiczno - psychologicznej i opieki pielęgniarki

szkolnej.

Wśród sal lekcyjnych znajdują się 2 pracownie komputerowe, pracownia techniczna wyposażona w stanowiska komputerowe i tablicę interaktywną oraz wiele innych pomocy dydaktycznych potrzebnych do nauczania tego przedmiotu. Znajdują się też gabinety: polonistyczne, matematyczne i gabinet przyrodniczy.

Od roku szkolnego 2000/2001, kiedy to została utworzona pierwsza klasa integracyjna, jesteśmy szkołą podstawową z oddziałami integracyjnymi. Obecnie takich klas mamy 6. W roku szkolnym 2011/2012 dzieci realizujące edukację wczesnoszkolną, uczą się w 9 oddziałach a uczniowie klas 4 - 6 w 13 oddziałach.

W czasie pozalekcyjnym, uczniowie mają zapewnioną fachową opiekę i ciekawe spędzenie czasu w świetlicy oraz w świetlicy popołudniowej - socjoterapeutycznej. Mogą również rozwijać swoje zainteresowania uczestnicząc w różnego rodzaju kołach prowadzonych przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną. Dla uczniów mających trudności w nauce proponujemy również szeroką ofertę edukacyjną.

Więcej zdjęć obejrzyj w zakładce galeria.

 

Szukaj

LogowanieCzas i Data


Dzisiaj jest: Piątek
23 Marca 2018
Imieniny obchodzą
Eberhard, Feliks, Katarzyna, Kondrat,
Oktawian, Pelagia, Pelagiusz, Piotr,
Zbysław

Do końca roku zostało 284 dni.
Zodiak: BaranStworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.