Laureaci i Finaliści tegorocznych Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych w naszej szkole.

Zofia Mikrut- Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego, nauczyciel przygotowujący ucznia do konkursu: pani Katarzyna Banach-Kozielewska Arkadiusz Moskal- Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego, nauczyciel przygotowujący ucznia do konkursu: pani Roksana Maj-Hatłas Mateusz Wojtarowisz-Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego, nauczyciel przygotowujący ucznia do konkursu: pani Agnieszka Opiat-Tarka Julia Głombik- Finalista Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego, nauczyciel przygotowujący ucznia do konkursu: pani Elżbieta Kot Maik Janus- Laureat Wojewódzkiego...


Czytaj dalej...

XIX Miejski Konkurs Ortograficzny

Dnia  17.03. 2018 r.  w Osiedlowym Domu Kultury „Komes” w Kędzierzynie – Koźlu odbył się finał  XIX Miejskiego Konkursu Ortograficznego.  Tematem przewodnim była rzeka Wisła. Pierwsze zadanie uczestników polegało na poprawieniu pisowni  kilkunastu zwrotów i wyrażeń wielką lub małą literą. Następnie uczestnicy tworzyli nazwy mieszkańców miejscowości położonych nad Wisłą. Trzecim zadaniem było...


Czytaj dalej...

Nabór uczniów do klasy 4 i 7 sportowej


Czytaj dalej...

Apel podsumowujący I semestr roku szkolnego 2017/2018

1 luty 2018r. był w naszej szkole dniem podsumowania pracy i sukcesów uczniów w I semestrze roku szkolnego 2017/2018. W związku z tym odbyły się uroczyste apele. Najpierw dla klas IV, następnie dla klas V i VI. Z każdej klasy zostali wyczytani i poproszeni o wystąpienie uczniowie, którzy osiągnęli  średnią 4,75 i wyższą, a także ci...


Czytaj dalej...
0123
Start
Apel podsumowujący I semestr w klasach siódmych i oddziałach gimnazjalnych

5 lutego 2018 roku odbył się apel podsumowujący I semestr dla klas siódmych szkoły podstawowej oraz drugich i trzecich klas gimnazjum. Społeczność uczniowska poznała uczniów, którzy zdobyli średnie 4,75 i więcej. Wyróżniono również tych, którzy nie opuścili ani jednej godziny lekcyjnej. Wręczono dyplomy i wyróżnienia za udział w różnych konkursach, które zostały zorganizowane  w naszej szkole.

A oto uczniowie, którzy uzyskali za I semestr najwyższe średnie w szkole:

7a: Marcin Kałwak – 4,82, wz., Tomasz Zawadka – 4,98, wz.

7b: Weronika Drożyner – 5,57, wz, Krzysztof Michalski – 5,50, wz., Marta Harz – 5,21, wz., Igor Mroczko – 5,07, bdb, Zuzanna Dudajek – 5,00, wz, Miłosz Olechwir – 5,00, wz, Oskar Mochnik – 4,87, wz

7c: Emilia Biesiada – 5,09, wz, Bianka Dobner – 5,63, wz, Julia Góralczyk – 5,21, wz, Maja Kaczmar – 5,14, wz, Zofia Karoń – 4,75, wz, Marcel Kucypera – 5,57, wz, Zuzanna Rajtar – 4,77, wz., Zofia Welka – 4,84 wz, Mateusz Wojtarowicz – 5,27, wz ; Mateusz osiągnął również 100% frekwencję

2bg: Małgorzata Łotarewicz – 5,38, wz, Mrtyna Malerczyk – 5,10, wz, Marta Sobczyk – 5,36 wz, Grzegorz Stasiak – 4,87, bdb, Radosław Tonderys – 5,17, wz, Jakub Ziober – 5,07, wz

2dg: Martyna Jahn – 4,75, wz, Natalia Kapica – 5,53, wz, Julianna Madej – 5,00, wz, Marta Stasiak – 5,22, wz; 100%-ową frekwencję uzyskali: Martyna Jahn i Kazimierz Zejer

3ag: Kamil Mutwin – 4,82, wz

3bg: Oliwia Stasiak – 5,30, wz, Julia Piątkowska – 5,23, wz, Arkadiusz Moskal -4,93 wz, Paweł Wojtala – 4,93 wz., Aleksandra Sawicka – 4,89 wz., 100%-ową frekwencję uzyskał Marcin Wieczorek

3dg: Julia Głombik – 5,15 wz, Agata Matczak – 5,50 wz, Zofia Mikrut – 5,75 wz, Marta Oczoś – 4,95 bdb, Paulina Sobol – 5,33 wz; 100%-ową frekwencję uzyskali Zofia Mikrut i Mateusz Słota

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w II semestrze!

 

Szukaj

LogowanieCzas i Data


Dzisiaj jest: Piątek
23 Marca 2018
Imieniny obchodzą
Eberhard, Feliks, Katarzyna, Kondrat,
Oktawian, Pelagia, Pelagiusz, Piotr,
Zbysław

Do końca roku zostało 284 dni.
Zodiak: BaranStworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.