WAKACJE 2018

Z okazji rozpoczęcia najmilszego czasu w ciągu roku WAKACJI 2018- życzymy wszystkim pięknej, słonecznej pogody, udanych wyjazdów oraz mnóstwa przygód i dobrego humoru. Gratulujemy uczniom wspaniałych wyników w nauce, a nauczycielom dziękujemy za trud i poświęcenie włożone w pracę zawodową. Dyrekcja PSP12


Czytaj dalej...

Przed nami czas wakacji 2018

Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas VII oraz II i III gimnazjum odbyło się 22 czerwca 2018r. o godz. 10.30. Po przemówieniu Pani Dyrektor, przekazaniu sztandaru i ślubowaniu uczniów klas III gimnazjum nastąpił   czas wręczania  nagród  - za bardzo dobre wyniki w nauce i  zachowaniu, za najlepsze wyniki w sporcie i sukcesy w wojewódzkich konkursach przedmiotowych. Następnie  poznaliśmy...


Czytaj dalej...

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO KLAS IV- VI

22 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2017/2018.Zgromadzonych powitała Pani Dyrektor. Po intensywnym roku pracy, najpilniejsi uczniowie ze średnią co najmniej 4,75 oraz z zachowaniem wzorowym lub bardzo dobrym, uhonorowani zostali świadectwem z wyróżnieniem oraz Dyplomem Dyrektora Szkoły za bardzo dobre wyniki w nauce i wyróżniające zachowanie. Część artystyczną przygotowali uczniowie klasy 5e, którzy w imieniu całej...


Czytaj dalej...

Impreza ekologiczno- integracyjna –„Razem dla ekologii i integracji. Z ekologią za pan brat– razem możemy ocalić i zmienić świat”

W dniu 18.05.2018 r. w naszej szkole pod  Patronatem Prezydent Miasta Kędzierzyn-Koźle odbyła się impreza ekologiczno- integracyjna –„Razem dla ekologii i integracji. Z ekologią za pan brat– razem możemy ocalić i zmienić świat”.  Patronat medialny: Radio Park, Gazeta Lokalna.  Wzięły w niej udział 7 placówek z naszego miasta: PSP nr11, PSP nr 5, Publiczne Przedszkole...


Czytaj dalej...
0123
Start Świetlica szkolna Koło turystyczne w Krainie Operetki i Musicalu
Koło turystyczne w Krainie Operetki i Musicalu

Od kilku lat obserwujemy rozwój Młodzieżowej Orkiestry Dętej  z Leśnicy pod dyrekcją pana Klaudiusza Lisonia, tym bardziej że w jej składzie grają nasi uczniowie bracia Stanisław i Sławosz Ignac. Tegoroczna Noworoczna Gala 2018 dostarczyła Nam wielu niezapomnianych wzruszeń, a nasi dziadkowie i babcie oraz seniorzy zaproszeni przez Nas na nią jeszcze wiele dni nucili sobie utwory na niej usłyszane. Była wśród nich muzyka Johanna Straussa, Emericha Kalmana, Giuseppe Verdiego- to w części klasycznej, zaś w części musicalowej   Richarda Rodgersa- Oklahoma, Andrewa Lloyda Webbera” All ask of you” i utwór Whitney Houston –„ I have nothing”.

Utwory z orkiestrą wykonali Dagmara Barna- sopran, Małgorzata Duda- sopran, Weronika czech- wokal, Bartosz Nowak- tenor, Oskar Koziołek-Goetz- baryton. Nie możemy w tej relacji posłuchać muzyki, ale zdjęcia doskonale oddają atmosferę panująca na sali.

 

55 biletów które posiadaliśmy rozeszły się w oka mgnieniu... To był naprawdę niezapomniany „Dzień Babci i Dziadka”.

 

Z pewnością nie jest to Nasze ostatnie spotkanie  z muzyką klasyczną.

 

Szukaj

LogowanieCzas i Data


Dzisiaj jest: Piątek
20 Lipca 2018
Imieniny obchodzą
Czesław, Czech, Czechasz, Czechoń,
Eliasz, Heliasz, Hieronim, Leon,
Małgorzata, Paweł, Sewera

Do końca roku zostało 165 dni.
Zodiak: RakStworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.