SZKOLNY KONKURS CZYTELNICZY


Czytaj dalej...

Gala podsumowująca projekt „Wspieramy najlepszych II”

5 kwietnia 2018r. uczennica naszej szkoły – Julianna Madej (klasa 2d) uczestniczyła wraz z wychowawcą - Katarzyną Sitnik w uroczystej gali podsumowującej projekt „Wspieramy najlepszych II”. Gratulacje złożył Juliannie Marszałek Województwa Opolskiego Andrzej Buła, list gratulacyjny został złożony również na ręce dyrekcji szkoły. Juliannie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów! Katarzyna Sitnik


Czytaj dalej...

Ostatnie pożegnanie

"Odeszłaś cicho, bez słów pożegnania. Tak jakbyś nie chciała, swym odejściem smucić... tak jakbyś wierzyła w godzinę rozstania, że masz niebawem z dobrą wieścią wrócić" Ks. J. Twardowski   Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, pracownicy i społeczność uczniowska, żegnają byłą dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 12 w Kędzierzynie - Koźlu -panią DANUTĘ SZUBERT. Pani Danuta Szubert w PSP 12 pracowała 26 lat....


Czytaj dalej...

Laureaci i Finaliści tegorocznych Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych w naszej szkole.

Zofia Mikrut- Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego, nauczyciel przygotowujący ucznia do konkursu: pani Katarzyna Banach-Kozielewska Arkadiusz Moskal- Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego, nauczyciel przygotowujący ucznia do konkursu: pani Roksana Maj-Hatłas Mateusz Wojtarowicz-Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego, nauczyciel przygotowujący ucznia do konkursu: pani Agnieszka Opiat-Tarka Julia Głombik- Finalista Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego, nauczyciel przygotowujący ucznia do konkursu: pani Elżbieta Kot Maik Janus- Laureat Wojewódzkiego Konkursu...


Czytaj dalej...
0123
Start Świetlica szkolna Koło turystyczne w Krainie Operetki i Musicalu
Koło turystyczne w Krainie Operetki i Musicalu

Od kilku lat obserwujemy rozwój Młodzieżowej Orkiestry Dętej  z Leśnicy pod dyrekcją pana Klaudiusza Lisonia, tym bardziej że w jej składzie grają nasi uczniowie bracia Stanisław i Sławosz Ignac. Tegoroczna Noworoczna Gala 2018 dostarczyła Nam wielu niezapomnianych wzruszeń, a nasi dziadkowie i babcie oraz seniorzy zaproszeni przez Nas na nią jeszcze wiele dni nucili sobie utwory na niej usłyszane. Była wśród nich muzyka Johanna Straussa, Emericha Kalmana, Giuseppe Verdiego- to w części klasycznej, zaś w części musicalowej   Richarda Rodgersa- Oklahoma, Andrewa Lloyda Webbera” All ask of you” i utwór Whitney Houston –„ I have nothing”.

Utwory z orkiestrą wykonali Dagmara Barna- sopran, Małgorzata Duda- sopran, Weronika czech- wokal, Bartosz Nowak- tenor, Oskar Koziołek-Goetz- baryton. Nie możemy w tej relacji posłuchać muzyki, ale zdjęcia doskonale oddają atmosferę panująca na sali.

 

55 biletów które posiadaliśmy rozeszły się w oka mgnieniu... To był naprawdę niezapomniany „Dzień Babci i Dziadka”.

 

Z pewnością nie jest to Nasze ostatnie spotkanie  z muzyką klasyczną.

 

Szukaj

LogowanieCzas i Data


Dzisiaj jest: Czwartek
19 Kwietnia 2018
Imieniny obchodzą
Adolf, Adolfa, Adolfina, Alf, Cieszyrad,
Czesław, Czech, Czechasz, Czechoń,
Leon, Leontyna, Pafnucy, Tymon, Werner,
Włodzimierz

Do końca roku zostało 257 dni.
Zodiak: BaranStworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.