Najlepsi nagrodzeni

21 czerwca 2018r. uczniowie klas siódmych oraz klas drugich i trzecich gimnazjalnych uczestniczyli w apelu podsumowującym sukcesy odniesione przez nich w drugim semestrze roku szkolnego 2017/2018. Wyróżnieni odbierali nagrody za konkursy i zawody sportowe o zasięgu szkolnym, miejskim, powiatowym, wojewódzkim, a nawet krajowym. Wszystkim nagrodzonym bardzo gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.   Joanna Wydmuch


Czytaj dalej...

Impreza ekologiczno- integracyjna –„Razem dla ekologii i integracji. Z ekologią za pan brat– razem możemy ocalić i zmienić świat”

W dniu 18.05.2018 r. w naszej szkole pod  Patronatem Prezydent Miasta Kędzierzyn-Koźle odbyła się impreza ekologiczno- integracyjna –„Razem dla ekologii i integracji. Z ekologią za pan brat– razem możemy ocalić i zmienić świat”.  Patronat medialny: Radio Park, Gazeta Lokalna.  Wzięły w niej udział 7 placówek z naszego miasta: PSP nr11, PSP nr 5, Publiczne Przedszkole...


Czytaj dalej...

MISTRZOSTWA POLSKI BIAŁYSTOK 16.06.2018r. SZKOLNA DRUŻYNOWA LIGA LA rocznik 2002-2004

W sobotę 16.06.2018r. w Białymstoku odbył się Finał Krajowy Szkolnej Drużynowej Ligi LA dziewcząt i chłopców. Zawody przeprowadzone w sposób profesjonalny z bardzo uroczystą oprawą. Wyróżnienie zapalenia znicza na otwarcie Finału Krajowego dostąpiła obecna Mistrzyni Polski w pięcioboju Alicja Sielska. Reprezentanci naszej szkoły zdobyli na Mistrzostwach Szkolnej Drużynowej Ligi LA  5 medali. Starty dziewcząt na...


Czytaj dalej...

Święto Szkoły

21 maja obchodziliśmy święto naszej szkoły. Uroczystości rozpoczęły się od apelu, w czasie którego uczniowie 7b przypomnieli wszystkim historię naszego patrona, a klasy 4e i 2a przygotowały część artystyczną. Po apelu reprezentanci klas 4-7 wzięli udział w konkursie wiedzy o patronie i historii naszej szkoły. Największą wiedzą wykazali się uczniowie klas 4d i 4e, uzyskując...


Czytaj dalej...
0123
Start Sport w szkole POWIATOWY TURNIEJ PIŁKI KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT
POWIATOWY TURNIEJ PIŁKI KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT

20.02.2018r. w naszej szkole już tradycyjnie odbył się turniej piłki koszykowej.

Do rywalizacji stanęło pięć drużyn:  Psp nr 1, Psp nr 5, Psp nr 6, Psp nr 19 i nasza ekipa.

Dziewczyny w pierwszym meczu spotkały się z reprezentacją z Psp nr 6 i zakończyły go bardzo wysoką wygraną 42:3. Kolejnym zespołem, z którym się zmierzyły to drużyna z Psp nr 19 i ku naszej radości ograły rywalki 29:11. Następna drużyna na naszej drodze do zwycięstwa z Psp nr 5 stawiła nam duży opór, ale po bardzo zaciętej grze, mecz zakończył się naszą wygraną 17:14. Ostatnie spotkanie z Psp nr 1 było chyba najtrudniejsze, bo oprócz dobrej gry rywalek naszym przeciwnikiem było jeszcze zmęczenie. Do ostatnich minut szala zwycięstwa przechodziła raz na jedną drużynę, raz na drugą. Ostatecznie zakończyło się wygraną naszych dziewcząt 15:11.

Tym samym podopieczne Pani Sylwii Fojcik i Agnieszki Chodorskiej ogrywając wszystkie reprezentacje awansowały do półfinału wojewódzkiego.

W składzie naszej drużyny znalazły się:

Oliwia Wiechowska, Marcelina Pałosz, Natalia Linek, Aleksandra Brodnicka, Kaja Drążkiewicz, Julia Jankowska, Agata Supel, Nina Kukiełka, Emilia Łyko, Oliwia Gawlas Stasiak, Liliana Palaczy, Agata Hasny.

 

Szukaj

LogowanieCzas i Data


Dzisiaj jest: Niedziela
24 Czerwca 2018
Imieniny obchodzą
Danuta, Dan, Danisz, Emilia, Jan,
Wilhelm

Do końca roku zostało 191 dni.
Zodiak: RakStworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.