Laureaci i Finaliści tegorocznych Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych w naszej szkole.

Zofia Mikrut- Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego, nauczyciel przygotowujący ucznia do konkursu: pani Katarzyna Banach-Kozielewska Arkadiusz Moskal- Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego, nauczyciel przygotowujący ucznia do konkursu: pani Roksana Maj-Hatłas Mateusz Wojtarowisz-Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego, nauczyciel przygotowujący ucznia do konkursu: pani Agnieszka Opiat-Tarka Julia Głombik- Finalista Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego, nauczyciel przygotowujący ucznia do konkursu: pani Elżbieta Kot Maik Janus- Laureat Wojewódzkiego...


Czytaj dalej...

XIX Miejski Konkurs Ortograficzny

Dnia  17.03. 2018 r.  w Osiedlowym Domu Kultury „Komes” w Kędzierzynie – Koźlu odbył się finał  XIX Miejskiego Konkursu Ortograficznego.  Tematem przewodnim była rzeka Wisła. Pierwsze zadanie uczestników polegało na poprawieniu pisowni  kilkunastu zwrotów i wyrażeń wielką lub małą literą. Następnie uczestnicy tworzyli nazwy mieszkańców miejscowości położonych nad Wisłą. Trzecim zadaniem było...


Czytaj dalej...

Nabór uczniów do klasy 4 i 7 sportowej


Czytaj dalej...

Apel podsumowujący I semestr roku szkolnego 2017/2018

1 luty 2018r. był w naszej szkole dniem podsumowania pracy i sukcesów uczniów w I semestrze roku szkolnego 2017/2018. W związku z tym odbyły się uroczyste apele. Najpierw dla klas IV, następnie dla klas V i VI. Z każdej klasy zostali wyczytani i poproszeni o wystąpienie uczniowie, którzy osiągnęli  średnią 4,75 i wyższą, a także ci...


Czytaj dalej...
0123
Start Sport w szkole POWIATOWY TURNIEJ PIŁKI KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT
POWIATOWY TURNIEJ PIŁKI KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT

20.02.2018r. w naszej szkole już tradycyjnie odbył się turniej piłki koszykowej.

Do rywalizacji stanęło pięć drużyn:  Psp nr 1, Psp nr 5, Psp nr 6, Psp nr 19 i nasza ekipa.

Dziewczyny w pierwszym meczu spotkały się z reprezentacją z Psp nr 6 i zakończyły go bardzo wysoką wygraną 42:3. Kolejnym zespołem, z którym się zmierzyły to drużyna z Psp nr 19 i ku naszej radości ograły rywalki 29:11. Następna drużyna na naszej drodze do zwycięstwa z Psp nr 5 stawiła nam duży opór, ale po bardzo zaciętej grze, mecz zakończył się naszą wygraną 17:14. Ostatnie spotkanie z Psp nr 1 było chyba najtrudniejsze, bo oprócz dobrej gry rywalek naszym przeciwnikiem było jeszcze zmęczenie. Do ostatnich minut szala zwycięstwa przechodziła raz na jedną drużynę, raz na drugą. Ostatecznie zakończyło się wygraną naszych dziewcząt 15:11.

Tym samym podopieczne Pani Sylwii Fojcik i Agnieszki Chodorskiej ogrywając wszystkie reprezentacje awansowały do półfinału wojewódzkiego.

W składzie naszej drużyny znalazły się:

Oliwia Wiechowska, Marcelina Pałosz, Natalia Linek, Aleksandra Brodnicka, Kaja Drążkiewicz, Julia Jankowska, Agata Supel, Nina Kukiełka, Emilia Łyko, Oliwia Gawlas Stasiak, Liliana Palaczy, Agata Hasny.

 

Szukaj

LogowanieCzas i Data


Dzisiaj jest: Piątek
23 Marca 2018
Imieniny obchodzą
Eberhard, Feliks, Katarzyna, Kondrat,
Oktawian, Pelagia, Pelagiusz, Piotr,
Zbysław

Do końca roku zostało 284 dni.
Zodiak: BaranStworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.