Laureaci i Finaliści tegorocznych Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych w naszej szkole.

Zofia Mikrut- Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego, nauczyciel przygotowujący ucznia do konkursu: pani Katarzyna Banach-Kozielewska Arkadiusz Moskal- Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego, nauczyciel przygotowujący ucznia do konkursu: pani Roksana Maj-Hatłas Mateusz Wojtarowisz-Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego, nauczyciel przygotowujący ucznia do konkursu: pani Agnieszka Opiat-Tarka Julia Głombik- Finalista Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego, nauczyciel przygotowujący ucznia do konkursu: pani Elżbieta Kot Maik Janus- Laureat Wojewódzkiego...


Czytaj dalej...

XIX Miejski Konkurs Ortograficzny

Dnia  17.03. 2018 r.  w Osiedlowym Domu Kultury „Komes” w Kędzierzynie – Koźlu odbył się finał  XIX Miejskiego Konkursu Ortograficznego.  Tematem przewodnim była rzeka Wisła. Pierwsze zadanie uczestników polegało na poprawieniu pisowni  kilkunastu zwrotów i wyrażeń wielką lub małą literą. Następnie uczestnicy tworzyli nazwy mieszkańców miejscowości położonych nad Wisłą. Trzecim zadaniem było...


Czytaj dalej...

Nabór uczniów do klasy 4 i 7 sportowej


Czytaj dalej...

Apel podsumowujący I semestr roku szkolnego 2017/2018

1 luty 2018r. był w naszej szkole dniem podsumowania pracy i sukcesów uczniów w I semestrze roku szkolnego 2017/2018. W związku z tym odbyły się uroczyste apele. Najpierw dla klas IV, następnie dla klas V i VI. Z każdej klasy zostali wyczytani i poproszeni o wystąpienie uczniowie, którzy osiągnęli  średnią 4,75 i wyższą, a także ci...


Czytaj dalej...
0123
Start Sport w szkole POWIATOWY TURNIEJ DWÓCH OGNI
POWIATOWY TURNIEJ DWÓCH OGNI

W piątek 2 marca w  Publicznej Szkole Podstawowej nr 5  w Kędzierzynie – Koźlu odbyły się zawody szkół podstawowych w Dwa Ognie chłopców. Do rywalizacji zgłosiło się 7 drużyn: PSP 1, PSP 5, PSP 6, PSP 9, PSP 11, PSP12, PSP 19. Mecze trwały 2x 7 min i rozgrywane były  w II grupach, gdzie każdy grał z każdym. Do finału wychodziły dwie drużyny z każdej grupy, które potem grały ze sobą na krzyż.

I GRUPA: PSP 6, PSP 9, PSP 11, PSP 12 II GRUPA: PSP 1, PSP 5, PSP 19

PSP 6 : PSP 9 – 22: 18                                                                                 PSP 1 : PSP 5 – 13: 23

PSP 11 : PSP 12 – 39: 15                                                                             PSP 19 : PSP 5 – 8: 24

PSP 6 : PSP 12 – 17: 18                                                                              PSP 19 : PSP 1 – 24: 20

PSP 9 : PSP 11 –19: 36

PSP 6 : PSP 11 –10: 27

PSP 12 : PSP 9 – 17: 24

W naszej grupie pierwszy mecz toczył się między PSP 11 i PSP 12. Niestety rywale pokonali nas zdecydowanie. Wynik meczu 39: 15.

Dwa kolejne mecze były bardzo zacięte i dość wyrównane.  Z PSP 6 wygraliśmy mecz stosunkiem 17: 18, a PSP 9 ulegliśmy 24: 17.

I miejsce w naszej grupie zdecydowanie zajęła PSP 11, natomiast o drugim miejscu musiały zdecydować kolejno, małe punkty i bezpośrednie spotkanie, ponieważ wszystkie szkoły miały po tyle samo meczów wygranych  i przegranych. Kolejno II m przypadło PSP 6 , III m PSP 9  i IV m PSP12.

W  II grupie I m  zajęła PSP 5, II m PSP 19, III m PSP 1

Mistrzem Dwóch ogni została Publiczna Szkoła Podstawowa nr 11, która będzie reprezentować nasze miasto w powiecie.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas IV:
Blicharz Oskar, Bugiel Marcin, Kaczmarczyk Andrzej, Kotowicz Piotr, Łeśko Maciej, Regieńczuk Mateusz, Nowicki Kacper, Pawliszyn Bartosz, Wołowski Olivier

BRAWA dla chłopców za walkę do końca i chęć pokazania i reprezentowania szkoły z jak najlepszej strony. Wszystkim startującym dziękujemy.

 

Szukaj

LogowanieCzas i Data


Dzisiaj jest: Piątek
23 Marca 2018
Imieniny obchodzą
Eberhard, Feliks, Katarzyna, Kondrat,
Oktawian, Pelagia, Pelagiusz, Piotr,
Zbysław

Do końca roku zostało 284 dni.
Zodiak: BaranStworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.