Najlepsi nagrodzeni

21 czerwca 2018r. uczniowie klas siódmych oraz klas drugich i trzecich gimnazjalnych uczestniczyli w apelu podsumowującym sukcesy odniesione przez nich w drugim semestrze roku szkolnego 2017/2018. Wyróżnieni odbierali nagrody za konkursy i zawody sportowe o zasięgu szkolnym, miejskim, powiatowym, wojewódzkim, a nawet krajowym. Wszystkim nagrodzonym bardzo gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.   Joanna Wydmuch


Czytaj dalej...

Impreza ekologiczno- integracyjna –„Razem dla ekologii i integracji. Z ekologią za pan brat– razem możemy ocalić i zmienić świat”

W dniu 18.05.2018 r. w naszej szkole pod  Patronatem Prezydent Miasta Kędzierzyn-Koźle odbyła się impreza ekologiczno- integracyjna –„Razem dla ekologii i integracji. Z ekologią za pan brat– razem możemy ocalić i zmienić świat”.  Patronat medialny: Radio Park, Gazeta Lokalna.  Wzięły w niej udział 7 placówek z naszego miasta: PSP nr11, PSP nr 5, Publiczne Przedszkole...


Czytaj dalej...

MISTRZOSTWA POLSKI BIAŁYSTOK 16.06.2018r. SZKOLNA DRUŻYNOWA LIGA LA rocznik 2002-2004

W sobotę 16.06.2018r. w Białymstoku odbył się Finał Krajowy Szkolnej Drużynowej Ligi LA dziewcząt i chłopców. Zawody przeprowadzone w sposób profesjonalny z bardzo uroczystą oprawą. Wyróżnienie zapalenia znicza na otwarcie Finału Krajowego dostąpiła obecna Mistrzyni Polski w pięcioboju Alicja Sielska. Reprezentanci naszej szkoły zdobyli na Mistrzostwach Szkolnej Drużynowej Ligi LA  5 medali. Starty dziewcząt na...


Czytaj dalej...

Święto Szkoły

21 maja obchodziliśmy święto naszej szkoły. Uroczystości rozpoczęły się od apelu, w czasie którego uczniowie 7b przypomnieli wszystkim historię naszego patrona, a klasy 4e i 2a przygotowały część artystyczną. Po apelu reprezentanci klas 4-7 wzięli udział w konkursie wiedzy o patronie i historii naszej szkoły. Największą wiedzą wykazali się uczniowie klas 4d i 4e, uzyskując...


Czytaj dalej...
0123
Start Sport w szkole POWIATOWY TURNIEJ DWÓCH OGNI
POWIATOWY TURNIEJ DWÓCH OGNI

W piątek 2 marca w  Publicznej Szkole Podstawowej nr 5  w Kędzierzynie – Koźlu odbyły się zawody szkół podstawowych w Dwa Ognie chłopców. Do rywalizacji zgłosiło się 7 drużyn: PSP 1, PSP 5, PSP 6, PSP 9, PSP 11, PSP12, PSP 19. Mecze trwały 2x 7 min i rozgrywane były  w II grupach, gdzie każdy grał z każdym. Do finału wychodziły dwie drużyny z każdej grupy, które potem grały ze sobą na krzyż.

I GRUPA: PSP 6, PSP 9, PSP 11, PSP 12 II GRUPA: PSP 1, PSP 5, PSP 19

PSP 6 : PSP 9 – 22: 18                                                                                 PSP 1 : PSP 5 – 13: 23

PSP 11 : PSP 12 – 39: 15                                                                             PSP 19 : PSP 5 – 8: 24

PSP 6 : PSP 12 – 17: 18                                                                              PSP 19 : PSP 1 – 24: 20

PSP 9 : PSP 11 –19: 36

PSP 6 : PSP 11 –10: 27

PSP 12 : PSP 9 – 17: 24

W naszej grupie pierwszy mecz toczył się między PSP 11 i PSP 12. Niestety rywale pokonali nas zdecydowanie. Wynik meczu 39: 15.

Dwa kolejne mecze były bardzo zacięte i dość wyrównane.  Z PSP 6 wygraliśmy mecz stosunkiem 17: 18, a PSP 9 ulegliśmy 24: 17.

I miejsce w naszej grupie zdecydowanie zajęła PSP 11, natomiast o drugim miejscu musiały zdecydować kolejno, małe punkty i bezpośrednie spotkanie, ponieważ wszystkie szkoły miały po tyle samo meczów wygranych  i przegranych. Kolejno II m przypadło PSP 6 , III m PSP 9  i IV m PSP12.

W  II grupie I m  zajęła PSP 5, II m PSP 19, III m PSP 1

Mistrzem Dwóch ogni została Publiczna Szkoła Podstawowa nr 11, która będzie reprezentować nasze miasto w powiecie.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas IV:
Blicharz Oskar, Bugiel Marcin, Kaczmarczyk Andrzej, Kotowicz Piotr, Łeśko Maciej, Regieńczuk Mateusz, Nowicki Kacper, Pawliszyn Bartosz, Wołowski Olivier

BRAWA dla chłopców za walkę do końca i chęć pokazania i reprezentowania szkoły z jak najlepszej strony. Wszystkim startującym dziękujemy.

 

Szukaj

LogowanieCzas i Data


Dzisiaj jest: Niedziela
24 Czerwca 2018
Imieniny obchodzą
Danuta, Dan, Danisz, Emilia, Jan,
Wilhelm

Do końca roku zostało 191 dni.
Zodiak: RakStworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.