WAKACJE 2018

Z okazji rozpoczęcia najmilszego czasu w ciągu roku WAKACJI 2018- życzymy wszystkim pięknej, słonecznej pogody, udanych wyjazdów oraz mnóstwa przygód i dobrego humoru. Gratulujemy uczniom wspaniałych wyników w nauce, a nauczycielom dziękujemy za trud i poświęcenie włożone w pracę zawodową. Dyrekcja PSP12


Czytaj dalej...

Przed nami czas wakacji 2018

Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas VII oraz II i III gimnazjum odbyło się 22 czerwca 2018r. o godz. 10.30. Po przemówieniu Pani Dyrektor, przekazaniu sztandaru i ślubowaniu uczniów klas III gimnazjum nastąpił   czas wręczania  nagród  - za bardzo dobre wyniki w nauce i  zachowaniu, za najlepsze wyniki w sporcie i sukcesy w wojewódzkich konkursach przedmiotowych. Następnie  poznaliśmy...


Czytaj dalej...

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO KLAS IV- VI

22 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2017/2018.Zgromadzonych powitała Pani Dyrektor. Po intensywnym roku pracy, najpilniejsi uczniowie ze średnią co najmniej 4,75 oraz z zachowaniem wzorowym lub bardzo dobrym, uhonorowani zostali świadectwem z wyróżnieniem oraz Dyplomem Dyrektora Szkoły za bardzo dobre wyniki w nauce i wyróżniające zachowanie. Część artystyczną przygotowali uczniowie klasy 5e, którzy w imieniu całej...


Czytaj dalej...

Impreza ekologiczno- integracyjna –„Razem dla ekologii i integracji. Z ekologią za pan brat– razem możemy ocalić i zmienić świat”

W dniu 18.05.2018 r. w naszej szkole pod  Patronatem Prezydent Miasta Kędzierzyn-Koźle odbyła się impreza ekologiczno- integracyjna –„Razem dla ekologii i integracji. Z ekologią za pan brat– razem możemy ocalić i zmienić świat”.  Patronat medialny: Radio Park, Gazeta Lokalna.  Wzięły w niej udział 7 placówek z naszego miasta: PSP nr11, PSP nr 5, Publiczne Przedszkole...


Czytaj dalej...
0123
Wielkanoc

Przygotowania do świat Wielkanocnych rozpoczęliśmy w świetlicy spotkaniem z panią Sylwią Andrejszyn twórczynią ludową wyszywającą haftem krzyżykowym. Tą techniką  można zdobić również wielkanocne jajka: przepiórcze, gęsie, strusie. Pani Sylwia podczas zajęć zaprezentowała nam swoje prace w tym haftowane jajka, obrazki, zakładki, magnesy i okolicznościowe kartki. Aby wyczarować takie cuda trzeba mieć wiele cierpliwości, pomysłów i dobry wzrok. W naszej mini konferencji prasowej pani Sylwia odpowiadała na pytania m.in. ile wyszywa się najmniejsze jajko (4godz.), skąd bierze się inspiracje do wyszywanych prac ( z otoczenia),

kto oprawia prace (mąż), ile lat miała kiedy zaczęła naukę haftu krzyżykowego (tyle co my). Ustaliliśmy, że w nowym roku szkolnym pani Sylwia przyjedzie do nas na zajęcia warsztatowe, aby wszyscy chętni nauczyli się haftować krzyżykiem. Już w Niedzielę Palmową  będzie można zobaczyć jej prace w Skansenie w Bierkowicach, na który i my z kółkiem turystycznym się wybieramy.

 

 

Szukaj

LogowanieCzas i Data


Dzisiaj jest: Piątek
20 Lipca 2018
Imieniny obchodzą
Czesław, Czech, Czechasz, Czechoń,
Eliasz, Heliasz, Hieronim, Leon,
Małgorzata, Paweł, Sewera

Do końca roku zostało 165 dni.
Zodiak: RakStworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.