PÓŁKOLONIE LETNIE

Karta kwalifikacyjna uczestnika wypoczynku pobierz 


Czytaj dalej...

Witaj Maj, Trzeci Maj, dla Polaków błogi raj!

W poniedziałek, 30 kwietnia odbył się w naszej szkole apel poświęcony rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja. Konstytucja 3 maja, czyli Ustawa Rządowa z dnia 3 maja –  została uchwalona 3 maja 1791 roku. Była to  ustawa regulująca ustrój prawny Rzeczypospolitej Obojga Narodów. Powszechnie przyjmuje się, że Konstytucja 3 maja była pierwszą w Europie i drugą na...


Czytaj dalej...

Koło Teatralne znów wygrywa

16 kwietnia odbyły się II Międzypowiatowe Konfrontacje Teatralne w Zdzieszowicach. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie uczęszczający na koło teatralneprowadzone przez panie Małgorzatę Kulik i Joannę Pakuła. W konkursie nasza grupa teatralna pokazała przedstawienie pt. „Kopciuszek”, którego scenariusz powstał na podstawie książki Alojzego Suchara „Baśnie zakręcone. Kopciuszek”.  Uczniowie zaprezentowali się rewelacyjnie i po raz drugi z rzędu...


Czytaj dalej...

Gala podsumowująca projekt „Wspieramy najlepszych II”

5 kwietnia 2018r. uczennica naszej szkoły – Julianna Madej (klasa 2d) uczestniczyła wraz z wychowawcą - Katarzyną Sitnik w uroczystej gali podsumowującej projekt „Wspieramy najlepszych II”. Gratulacje złożył Juliannie Marszałek Województwa Opolskiego Andrzej Buła, list gratulacyjny został złożony również na ręce dyrekcji szkoły. Juliannie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów! Katarzyna Sitnik


Czytaj dalej...
0123
Start Konkursy GMINNO- POWIATOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ
GMINNO- POWIATOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

W środę 09.05.2018 na boisku „Orlik” przy ul. 9 maja w Kędzierzynie – Koźlu odbył się miejsko – powiatowy Turniej Piłki Nożnej chłopców  z rocznika 2007 i młodsi.

Do rywalizacji stanęło 7 zespołów, które drogą losowania zostały podzielone na dwie grupy. W naszej grupie znalazły się ekipy z Zespołu Szkół Miejskich nr 5, Psp nr 6 oraz Psp z Gościęcina.

Spotkania zakończyły się następującymi wynikami:

Psp nr 12 – Psp nr 6 – 3:1,

Psp nr 12 - Zespołu Szkół Miejskich nr 5 – 4:0,

Psp nr 12 – Psp Gościęcin- 1:1.

Ostatecznie w grupie zajęliśmy II miejsce i w półfinale spotkaliśmy się z Psp nr 18, wygrywając po zaciętym meczu 3:2.

W finale stoczyliśmy drugi bój z zespołem z Gościęcina i po dogrywce oraz zdobyciu „złotej bramki” zwyciężyliśmy 2:1.

Naszą szkołę reprezentowali:

Kacper Nowicki,  Maciej Łeśko, Mateusz Regieńczuk, Jakub Kapica, Andrzej Kaczmarczyk, Piotr Kotowicz,  Kamil Szenfeld, Olivier Wołowski.

Nasi uczniowie będą reprezentowali powiat w półfinale wojewódzkim, który odbędzie się w Krapkowicach. Trzymajcie kciuki!

Sylwia Fojcik

 

Szukaj

LogowanieCzas i Data


Dzisiaj jest: Niedziela
27 Maja 2018
Imieniny obchodzą
Beda, Izydor, Jan, Juliusz, Lucjan,
Magdalena, Radowit

Do końca roku zostało 219 dni.
Zodiak: BliźniętaStworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.