PÓŁKOLONIE LETNIE

Karta kwalifikacyjna uczestnika wypoczynku pobierz 


Czytaj dalej...

Witaj Maj, Trzeci Maj, dla Polaków błogi raj!

W poniedziałek, 30 kwietnia odbył się w naszej szkole apel poświęcony rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja. Konstytucja 3 maja, czyli Ustawa Rządowa z dnia 3 maja –  została uchwalona 3 maja 1791 roku. Była to  ustawa regulująca ustrój prawny Rzeczypospolitej Obojga Narodów. Powszechnie przyjmuje się, że Konstytucja 3 maja była pierwszą w Europie i drugą na...


Czytaj dalej...

Koło Teatralne znów wygrywa

16 kwietnia odbyły się II Międzypowiatowe Konfrontacje Teatralne w Zdzieszowicach. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie uczęszczający na koło teatralneprowadzone przez panie Małgorzatę Kulik i Joannę Pakuła. W konkursie nasza grupa teatralna pokazała przedstawienie pt. „Kopciuszek”, którego scenariusz powstał na podstawie książki Alojzego Suchara „Baśnie zakręcone. Kopciuszek”.  Uczniowie zaprezentowali się rewelacyjnie i po raz drugi z rzędu...


Czytaj dalej...

Gala podsumowująca projekt „Wspieramy najlepszych II”

5 kwietnia 2018r. uczennica naszej szkoły – Julianna Madej (klasa 2d) uczestniczyła wraz z wychowawcą - Katarzyną Sitnik w uroczystej gali podsumowującej projekt „Wspieramy najlepszych II”. Gratulacje złożył Juliannie Marszałek Województwa Opolskiego Andrzej Buła, list gratulacyjny został złożony również na ręce dyrekcji szkoły. Juliannie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów! Katarzyna Sitnik


Czytaj dalej...
0123
Start Wycieczki WYCIECZKA KLAS PIERWSZYCH DO ZOO W OPOLU
WYCIECZKA KLAS PIERWSZYCH DO ZOO W OPOLU

10 maja 2018 r. klasy pierwsze pod opieką wychowawców  pojechały autobusem do opolskiego ogrodu zoologicznego. Dzieci z wielkim zainteresowaniem wyszukiwały wśród krzewów i drzew małpy i małpki, dzikie koty, groźne wilki, a także mrówkojady, hipopotamy, dostojne żyrafy, kolorowe papugi, sowy, puszczyki i inne egzotyczne ptaki. Z obawą i ciekawością przyglądały się pająkom i mrówkom niosącym listki do swojego mrowiska. Duże zainteresowanie wzbudziły foki pływające w fokarium.

Słoneczna pogoda, piękna soczysta zieleń, różnokolorowe kwiaty i ich zapach uprzyjemniał wiosenny spacer po ogrodzie zoologicznym. Znalazł się także czas na zabawy na placu zabaw.

Do domu uczniowie wrócili zadowoleni,  pełni wrażeń i nadziei na kolejną wizytę w ZOO.

Dorota Chryczyk   Danuta Jaksiewicz

Monika Polak   Bożena Szymańska

 

Szukaj

LogowanieCzas i Data


Dzisiaj jest: Niedziela
27 Maja 2018
Imieniny obchodzą
Beda, Izydor, Jan, Juliusz, Lucjan,
Magdalena, Radowit

Do końca roku zostało 219 dni.
Zodiak: BliźniętaStworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.