PÓŁKOLONIE LETNIE

Karta kwalifikacyjna uczestnika wypoczynku pobierz 


Czytaj dalej...

Witaj Maj, Trzeci Maj, dla Polaków błogi raj!

W poniedziałek, 30 kwietnia odbył się w naszej szkole apel poświęcony rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja. Konstytucja 3 maja, czyli Ustawa Rządowa z dnia 3 maja –  została uchwalona 3 maja 1791 roku. Była to  ustawa regulująca ustrój prawny Rzeczypospolitej Obojga Narodów. Powszechnie przyjmuje się, że Konstytucja 3 maja była pierwszą w Europie i drugą na...


Czytaj dalej...

Koło Teatralne znów wygrywa

16 kwietnia odbyły się II Międzypowiatowe Konfrontacje Teatralne w Zdzieszowicach. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie uczęszczający na koło teatralneprowadzone przez panie Małgorzatę Kulik i Joannę Pakuła. W konkursie nasza grupa teatralna pokazała przedstawienie pt. „Kopciuszek”, którego scenariusz powstał na podstawie książki Alojzego Suchara „Baśnie zakręcone. Kopciuszek”.  Uczniowie zaprezentowali się rewelacyjnie i po raz drugi z rzędu...


Czytaj dalej...

Gala podsumowująca projekt „Wspieramy najlepszych II”

5 kwietnia 2018r. uczennica naszej szkoły – Julianna Madej (klasa 2d) uczestniczyła wraz z wychowawcą - Katarzyną Sitnik w uroczystej gali podsumowującej projekt „Wspieramy najlepszych II”. Gratulacje złożył Juliannie Marszałek Województwa Opolskiego Andrzej Buła, list gratulacyjny został złożony również na ręce dyrekcji szkoły. Juliannie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów! Katarzyna Sitnik


Czytaj dalej...
0123
Start Konkursy Miejski Konkurs Matematyczny dla Trzecioklasistów
Miejski Konkurs Matematyczny dla Trzecioklasistów

Dnia 15 maja 2018 r. odbył się  w Publicznej Szkole Podstawowej nr 12  w Kędzierzynie –Koźlu Miejski Konkurs Matematyczny dla Trzecioklasistów.

Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań i uzdolnień matematycznych uczniów oraz  inspirowanie nauczycieli do poszukiwania oryginalnych rozwiązań metodycznych  w zakresie edukacji matematycznej w klasach I-III.

W konkursie wzięło udział 18 uczniów klas trzecich z 9 szkół podstawowych z Kędzierzyna -Koźla.  Dzieci rozwiązywały zestaw 17 zadań w ciągu godziny. Większość uczniów zakończyła pracę przed upływem regulaminowego czasu.

Jury konkursu złożone z nauczycieli, którzy przyjechali z uczestnikami konkursu wyłoniło laureatów:

I miejsce:

Zofia Kulak PSP nr 19

II miejsce:

Jakub Urbanowski  PSP nr 3

III miejsce:

Paweł Piszczek PSP nr 6

Filip Szałas PSP nr 19

Adam Boradziuk PSP nr 3

Uczestnicy konkursu otrzymali poczęstunek. Na zakończenie konkursu laureatom wręczono dyplomy i nagrody rzeczowe.

 

Dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy w przyszłym roku.

 

Danuta Jaksiewicz

Dorota  Chryczyk

 

Szukaj

LogowanieCzas i Data


Dzisiaj jest: Niedziela
27 Maja 2018
Imieniny obchodzą
Beda, Izydor, Jan, Juliusz, Lucjan,
Magdalena, Radowit

Do końca roku zostało 219 dni.
Zodiak: BliźniętaStworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.