Najlepsi nagrodzeni

21 czerwca 2018r. uczniowie klas siódmych oraz klas drugich i trzecich gimnazjalnych uczestniczyli w apelu podsumowującym sukcesy odniesione przez nich w drugim semestrze roku szkolnego 2017/2018. Wyróżnieni odbierali nagrody za konkursy i zawody sportowe o zasięgu szkolnym, miejskim, powiatowym, wojewódzkim, a nawet krajowym. Wszystkim nagrodzonym bardzo gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.   Joanna Wydmuch


Czytaj dalej...

Impreza ekologiczno- integracyjna –„Razem dla ekologii i integracji. Z ekologią za pan brat– razem możemy ocalić i zmienić świat”

W dniu 18.05.2018 r. w naszej szkole pod  Patronatem Prezydent Miasta Kędzierzyn-Koźle odbyła się impreza ekologiczno- integracyjna –„Razem dla ekologii i integracji. Z ekologią za pan brat– razem możemy ocalić i zmienić świat”.  Patronat medialny: Radio Park, Gazeta Lokalna.  Wzięły w niej udział 7 placówek z naszego miasta: PSP nr11, PSP nr 5, Publiczne Przedszkole...


Czytaj dalej...

MISTRZOSTWA POLSKI BIAŁYSTOK 16.06.2018r. SZKOLNA DRUŻYNOWA LIGA LA rocznik 2002-2004

W sobotę 16.06.2018r. w Białymstoku odbył się Finał Krajowy Szkolnej Drużynowej Ligi LA dziewcząt i chłopców. Zawody przeprowadzone w sposób profesjonalny z bardzo uroczystą oprawą. Wyróżnienie zapalenia znicza na otwarcie Finału Krajowego dostąpiła obecna Mistrzyni Polski w pięcioboju Alicja Sielska. Reprezentanci naszej szkoły zdobyli na Mistrzostwach Szkolnej Drużynowej Ligi LA  5 medali. Starty dziewcząt na...


Czytaj dalej...

Święto Szkoły

21 maja obchodziliśmy święto naszej szkoły. Uroczystości rozpoczęły się od apelu, w czasie którego uczniowie 7b przypomnieli wszystkim historię naszego patrona, a klasy 4e i 2a przygotowały część artystyczną. Po apelu reprezentanci klas 4-7 wzięli udział w konkursie wiedzy o patronie i historii naszej szkoły. Największą wiedzą wykazali się uczniowie klas 4d i 4e, uzyskując...


Czytaj dalej...
0123
Start Sport w szkole CZWÓRBOIŚCI NA MEDAL
CZWÓRBOIŚCI NA MEDAL

Po wygranej w powiatowych zawodach Czwórboju LA, 30 maja 2018 roku aż dwie drużyny naszej szkoły stanęły na stracie wojewódzkiego finału w tej dyscyplinie. Dobre wyniki w naszym rejonie dawały nadzieję, że nasi uczniowie powalczą o wysokie lokaty. Obie grupy choć zdenerwowane udziałem w tak ważnej imprezie były zmotywowane i gotowe do rywalizacji.

W reprezentacji dziewczyn do walki w czterech konkurencjach przystąpiły: Natalia Linek, Natalia Zalewska, Oliwia Wiechowska, Marcelina Pałosz, Agata Hasny, Maja Winnicka i Laura Piecuch.

Zaś ekipę chłopców tworzyli: Daniel Łeśko, Dominik Wala, Dominik Młynarz, Oliwier Neubert, Dawid Chojnowski, Filip Stein oraz Mikołaj Śliwiński.

Po długiej, wyczerpującej walce w niesprzyjających warunkach atmosferycznych chłopcy wywalczyli brązowy medal, natomiast dziewczyny uplasowały się na miejscu VIII.

Rywalizacja była bardzo zacięta, dlatego należy docenić starania naszej kadry. Dali z siebie wszystko, by jak najlepiej pokazać się na szczeblu wojewódzkim.

 

Szukaj

LogowanieCzas i Data


Dzisiaj jest: Niedziela
24 Czerwca 2018
Imieniny obchodzą
Danuta, Dan, Danisz, Emilia, Jan,
Wilhelm

Do końca roku zostało 191 dni.
Zodiak: RakStworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.