Najlepsi nagrodzeni

21 czerwca 2018r. uczniowie klas siódmych oraz klas drugich i trzecich gimnazjalnych uczestniczyli w apelu podsumowującym sukcesy odniesione przez nich w drugim semestrze roku szkolnego 2017/2018. Wyróżnieni odbierali nagrody za konkursy i zawody sportowe o zasięgu szkolnym, miejskim, powiatowym, wojewódzkim, a nawet krajowym. Wszystkim nagrodzonym bardzo gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.   Joanna Wydmuch


Czytaj dalej...

Impreza ekologiczno- integracyjna –„Razem dla ekologii i integracji. Z ekologią za pan brat– razem możemy ocalić i zmienić świat”

W dniu 18.05.2018 r. w naszej szkole pod  Patronatem Prezydent Miasta Kędzierzyn-Koźle odbyła się impreza ekologiczno- integracyjna –„Razem dla ekologii i integracji. Z ekologią za pan brat– razem możemy ocalić i zmienić świat”.  Patronat medialny: Radio Park, Gazeta Lokalna.  Wzięły w niej udział 7 placówek z naszego miasta: PSP nr11, PSP nr 5, Publiczne Przedszkole...


Czytaj dalej...

MISTRZOSTWA POLSKI BIAŁYSTOK 16.06.2018r. SZKOLNA DRUŻYNOWA LIGA LA rocznik 2002-2004

W sobotę 16.06.2018r. w Białymstoku odbył się Finał Krajowy Szkolnej Drużynowej Ligi LA dziewcząt i chłopców. Zawody przeprowadzone w sposób profesjonalny z bardzo uroczystą oprawą. Wyróżnienie zapalenia znicza na otwarcie Finału Krajowego dostąpiła obecna Mistrzyni Polski w pięcioboju Alicja Sielska. Reprezentanci naszej szkoły zdobyli na Mistrzostwach Szkolnej Drużynowej Ligi LA  5 medali. Starty dziewcząt na...


Czytaj dalej...

Święto Szkoły

21 maja obchodziliśmy święto naszej szkoły. Uroczystości rozpoczęły się od apelu, w czasie którego uczniowie 7b przypomnieli wszystkim historię naszego patrona, a klasy 4e i 2a przygotowały część artystyczną. Po apelu reprezentanci klas 4-7 wzięli udział w konkursie wiedzy o patronie i historii naszej szkoły. Największą wiedzą wykazali się uczniowie klas 4d i 4e, uzyskując...


Czytaj dalej...
0123
Start Sport w szkole BIEG PO ZDROWIE
BIEG PO ZDROWIE

We wtorkowy rześki  poranek blisko 40 uczestników z klasy IIIa i klasy IIId  stanęło  na starcie 12-minutowego biegu sztafetowego.  Impreza miała na celu propagowanie aktywności ruchowej, wspomaganie zdrowia poprzez wysiłek fizyczny, kształtowanie szybkości biegowej poprzez starty  na krótkich odcinkach, stworzenie sportowej atmosfery oraz  integrację dzieci. Na bieżni znajdowały się 3 strefy zmian. W sztafecie  wziął udział każdy uczeń z danej klasy pokonując dystans 1/3 okrążenia bieżni (ok.80m) przekazując na kolejnym stanowisku pałeczkę kolejnej osobie ze swojej klasy.

W trakcie biegu liczone były okrążenia bieżni uzyskane przez zawodników danej klasy.  Wszystkim uczestnikom biegu towarzyszył gorący doping koleżanek, kolegów oraz wychowawców. Wszyscy pokonywali swoją część dystansu z dużym entuzjazmem i maksymalnym zaangażowaniem. Najwięcej okrążeń  bieżni uzyskała klasa IIIa -16. Tylko o jedno okrążenie mniej przebiegli  zawodnicy z kl. IIId . Podsumowując,  obie klasy w ciągu 12 minut przebiegły 31 okrążeń, co stanowi dystans  7161m.

 

 

Szukaj

LogowanieCzas i Data


Dzisiaj jest: Niedziela
24 Czerwca 2018
Imieniny obchodzą
Danuta, Dan, Danisz, Emilia, Jan,
Wilhelm

Do końca roku zostało 191 dni.
Zodiak: RakStworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.