Najlepsi nagrodzeni

21 czerwca 2018r. uczniowie klas siódmych oraz klas drugich i trzecich gimnazjalnych uczestniczyli w apelu podsumowującym sukcesy odniesione przez nich w drugim semestrze roku szkolnego 2017/2018. Wyróżnieni odbierali nagrody za konkursy i zawody sportowe o zasięgu szkolnym, miejskim, powiatowym, wojewódzkim, a nawet krajowym. Wszystkim nagrodzonym bardzo gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.   Joanna Wydmuch


Czytaj dalej...

Impreza ekologiczno- integracyjna –„Razem dla ekologii i integracji. Z ekologią za pan brat– razem możemy ocalić i zmienić świat”

W dniu 18.05.2018 r. w naszej szkole pod  Patronatem Prezydent Miasta Kędzierzyn-Koźle odbyła się impreza ekologiczno- integracyjna –„Razem dla ekologii i integracji. Z ekologią za pan brat– razem możemy ocalić i zmienić świat”.  Patronat medialny: Radio Park, Gazeta Lokalna.  Wzięły w niej udział 7 placówek z naszego miasta: PSP nr11, PSP nr 5, Publiczne Przedszkole...


Czytaj dalej...

MISTRZOSTWA POLSKI BIAŁYSTOK 16.06.2018r. SZKOLNA DRUŻYNOWA LIGA LA rocznik 2002-2004

W sobotę 16.06.2018r. w Białymstoku odbył się Finał Krajowy Szkolnej Drużynowej Ligi LA dziewcząt i chłopców. Zawody przeprowadzone w sposób profesjonalny z bardzo uroczystą oprawą. Wyróżnienie zapalenia znicza na otwarcie Finału Krajowego dostąpiła obecna Mistrzyni Polski w pięcioboju Alicja Sielska. Reprezentanci naszej szkoły zdobyli na Mistrzostwach Szkolnej Drużynowej Ligi LA  5 medali. Starty dziewcząt na...


Czytaj dalej...

Święto Szkoły

21 maja obchodziliśmy święto naszej szkoły. Uroczystości rozpoczęły się od apelu, w czasie którego uczniowie 7b przypomnieli wszystkim historię naszego patrona, a klasy 4e i 2a przygotowały część artystyczną. Po apelu reprezentanci klas 4-7 wzięli udział w konkursie wiedzy o patronie i historii naszej szkoły. Największą wiedzą wykazali się uczniowie klas 4d i 4e, uzyskując...


Czytaj dalej...
0123
Start Sport w szkole MISTRZOWIE NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI
MISTRZOWIE NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI

Stadion Śląski w Chorzowie, to obiekt na który 8 czerwca 2018 roku oczy skierowane miał cały lekkoatletyczny świat. To właśnie tam odbył się już 64 Memoriał Janusza Kusocińskiego.

Współpraca naszej szkoły z PZLA oraz liczne sukcesy naszych uczniów w tej dyscyplinie zaowocowały tym, że nasza szkoła dostała zaproszenie do udziału w tym niezwykłym wydarzeniu. 40 uczniów z naszej szkoły wraz z trójką opiekunów pojechała do Chorzowa, by zobaczyć z bliska światową elitę "królowej sportu".

Choć początek imprezy nieco się opóźnił przez potworną ulewę, która przeszła nad stadionem, to nastroje kibiców były gorące i z podekscytowaniem czekali na to, co się wydarzy w czasie zawodów. Nasi uczniowie szybko ‘ulegli’ panującej tam atmosferze i czynnie włączyli się w doping wszystkim sportowcom. Reprezentanci naszego kraju jak zawsze nie zawiedli. W wielu dyscyplinach zwyciężali lub zajmowali czołowe lokaty, pokazując, że są w świetniej formie.

Uczniowie naszej szkoły wyszli ze stadionu uśmiechnięci, podekscytowani i szczęśliwi, że mogli wziąć udział w tak świetnej imprezie. Wielu z nich utwierdziło się w przekonaniu, że warto ciężko trenować, by kiedyś móc być uczestnikiem takiego Memoriału już nie z pozycji widza, ale zawodnika reprezentującego Polskę.

 

Szukaj

LogowanieCzas i Data


Dzisiaj jest: Niedziela
24 Czerwca 2018
Imieniny obchodzą
Danuta, Dan, Danisz, Emilia, Jan,
Wilhelm

Do końca roku zostało 191 dni.
Zodiak: RakStworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.