WAKACJE 2018

Z okazji rozpoczęcia najmilszego czasu w ciągu roku WAKACJI 2018- życzymy wszystkim pięknej, słonecznej pogody, udanych wyjazdów oraz mnóstwa przygód i dobrego humoru. Gratulujemy uczniom wspaniałych wyników w nauce, a nauczycielom dziękujemy za trud i poświęcenie włożone w pracę zawodową. Dyrekcja PSP12


Czytaj dalej...

Przed nami czas wakacji 2018

Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas VII oraz II i III gimnazjum odbyło się 22 czerwca 2018r. o godz. 10.30. Po przemówieniu Pani Dyrektor, przekazaniu sztandaru i ślubowaniu uczniów klas III gimnazjum nastąpił   czas wręczania  nagród  - za bardzo dobre wyniki w nauce i  zachowaniu, za najlepsze wyniki w sporcie i sukcesy w wojewódzkich konkursach przedmiotowych. Następnie  poznaliśmy...


Czytaj dalej...

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO KLAS IV- VI

22 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2017/2018.Zgromadzonych powitała Pani Dyrektor. Po intensywnym roku pracy, najpilniejsi uczniowie ze średnią co najmniej 4,75 oraz z zachowaniem wzorowym lub bardzo dobrym, uhonorowani zostali świadectwem z wyróżnieniem oraz Dyplomem Dyrektora Szkoły za bardzo dobre wyniki w nauce i wyróżniające zachowanie. Część artystyczną przygotowali uczniowie klasy 5e, którzy w imieniu całej...


Czytaj dalej...

Impreza ekologiczno- integracyjna –„Razem dla ekologii i integracji. Z ekologią za pan brat– razem możemy ocalić i zmienić świat”

W dniu 18.05.2018 r. w naszej szkole pod  Patronatem Prezydent Miasta Kędzierzyn-Koźle odbyła się impreza ekologiczno- integracyjna –„Razem dla ekologii i integracji. Z ekologią za pan brat– razem możemy ocalić i zmienić świat”.  Patronat medialny: Radio Park, Gazeta Lokalna.  Wzięły w niej udział 7 placówek z naszego miasta: PSP nr11, PSP nr 5, Publiczne Przedszkole...


Czytaj dalej...
0123




Start Wycieczki Wycieczka do Opola
Wycieczka do Opola

18 czerwca klasa 3a i 2a z wychowawcami  p. Małgorzatą Kulik i p. Bożeną Mościcką-Motyka pojechały na wycieczkę do Opola. Pierwszym punktem programu było zwiedzanie ZOO i była to ciekawa przygoda z przyrodą. Uczniowie mieli okazję wzbogacić  wiadomości na temat dzikich zwierząt żyjących w różnych rejonach świata oraz poznać  warunki  życia zwierząt mieszkających w ZOO. Podczas spaceru po alejach zobaczyli wiele wspaniałych i ciekawych zwierząt, m. in. kangury, wilka, hipopotamy karłowate i majestatyczne goryle.

Kolejnym punktem wycieczki był udział w „Warsztatach ręcznego robienia słodyczy”, które odbyły się w punkcie Manufaktura słodkości w Centrum Handlowym Karolinka. Uczniowie uczestniczyli w pokazie, dowiedzieli się z czego można zrobić pyszne słodkości używając naturalnych barwników, a później mieli możliwość wykonać dla siebie lizaka o wybranym kształcie. To była dla nich wielka frajda!

 

Wycieczka ta była też okazją do utrwalania reguł kulturalnego zachowania się w miejscach użyteczności publicznej. Dzieci spisały się na medal! Wszyscy wrócili uśmiechnięci i pełni pozytywnych wrażeń.

Bożena Mościcka-Motyka

 

Szukaj

Logowanie



Czas i Data


Dzisiaj jest: Piątek
20 Lipca 2018
Imieniny obchodzą
Czesław, Czech, Czechasz, Czechoń,
Eliasz, Heliasz, Hieronim, Leon,
Małgorzata, Paweł, Sewera

Do końca roku zostało 165 dni.
Zodiak: Rak



Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.