Najlepsi nagrodzeni

21 czerwca 2018r. uczniowie klas siódmych oraz klas drugich i trzecich gimnazjalnych uczestniczyli w apelu podsumowującym sukcesy odniesione przez nich w drugim semestrze roku szkolnego 2017/2018. Wyróżnieni odbierali nagrody za konkursy i zawody sportowe o zasięgu szkolnym, miejskim, powiatowym, wojewódzkim, a nawet krajowym. Wszystkim nagrodzonym bardzo gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.   Joanna Wydmuch


Czytaj dalej...

Impreza ekologiczno- integracyjna –„Razem dla ekologii i integracji. Z ekologią za pan brat– razem możemy ocalić i zmienić świat”

W dniu 18.05.2018 r. w naszej szkole pod  Patronatem Prezydent Miasta Kędzierzyn-Koźle odbyła się impreza ekologiczno- integracyjna –„Razem dla ekologii i integracji. Z ekologią za pan brat– razem możemy ocalić i zmienić świat”.  Patronat medialny: Radio Park, Gazeta Lokalna.  Wzięły w niej udział 7 placówek z naszego miasta: PSP nr11, PSP nr 5, Publiczne Przedszkole...


Czytaj dalej...

MISTRZOSTWA POLSKI BIAŁYSTOK 16.06.2018r. SZKOLNA DRUŻYNOWA LIGA LA rocznik 2002-2004

W sobotę 16.06.2018r. w Białymstoku odbył się Finał Krajowy Szkolnej Drużynowej Ligi LA dziewcząt i chłopców. Zawody przeprowadzone w sposób profesjonalny z bardzo uroczystą oprawą. Wyróżnienie zapalenia znicza na otwarcie Finału Krajowego dostąpiła obecna Mistrzyni Polski w pięcioboju Alicja Sielska. Reprezentanci naszej szkoły zdobyli na Mistrzostwach Szkolnej Drużynowej Ligi LA  5 medali. Starty dziewcząt na...


Czytaj dalej...

Święto Szkoły

21 maja obchodziliśmy święto naszej szkoły. Uroczystości rozpoczęły się od apelu, w czasie którego uczniowie 7b przypomnieli wszystkim historię naszego patrona, a klasy 4e i 2a przygotowały część artystyczną. Po apelu reprezentanci klas 4-7 wzięli udział w konkursie wiedzy o patronie i historii naszej szkoły. Największą wiedzą wykazali się uczniowie klas 4d i 4e, uzyskując...


Czytaj dalej...
0123
Start Konkursy
Konkursy
Podsumowanie ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Wybieram wodę”

W naszej szkole promujemy zdrowy styl życia. Po raz kolejny braliśmy udział  w ogólnopolskim programie edukacyjnym „Wybieram wodę”. Celem tegoXX programu była edukacja w zakresie prawidłowego nawodnienia organizmu oraz promocja racjonalnego gospodarowania wodą i jej oszczędzanie. Działania podjęte w ramach programu pomagają ukształtować prawidłowe nawyki żywieniowe uczniów, a także uczą najmłodszych konsumentów świadomego korzystania z naturalnych zasobów wodnych oraz dbania o nie. Wraz z wychowawcami do programu przystąpiły  klasy: 3a, 5a, 5d, 6b. Także uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym - Wybieram wodę - PET design” i zostali laureatami tego konkursu.

Więcej…
 
Konkurs fotograficzny Żywe okładki

Jury zakończyło obrady – szkolny konkurs fotograficzny Żywe okładki został rozstrzygnięty!

Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu jak najdokładniejszej kopii okładki książki przedstawiającej człowieka lub grupę osób.

Uczniowie wykazali się dużymi umiejętnościami w zakresie obsługi programów graficznych i stworzyli prace świadczące o ich dużym zaangażowaniu w proces tworzenia ,,żywych okładek”.

Przyznano  trzy miejsca pierwsze, dwa drugie, dwa trzecie oraz dwa wyróżnienia.

Zapraszamy do obejrzenia autorskich fotografii.

Więcej…
 
Szkolny konkurs "Mój ulubiony bohater książkowy"

W klasach I-III odbył się konkurs literacko-plastyczny "Mój ulubiony bohater książkowy", którego celem było narysowanie lub opisanie swojego ulubionego bohatera książkowego.

Nagrody w kategorii klas pierwszych zdobyli:

1. Michał Tarczyński kl. I b

2. Maja Dyda kl. Ib,
3. Lena Akonom kl. Ib.

W kategorii klas trzecich nagrody zdobyli:

1. Maja Wilczek kl. 3a,
2. Mateusz Podgórski kl. 3a,
3. Zuzanna Zachłód kl. 3d.

Więcej…
 
Turniej gier planszowych

14 czerwca 2018r.w naszej szkole odbył się Turniej Gier Planszowych dla klas I-III. Zawody odbywały się w dwóch kategoriach: klasy I i klasy II – memory oraz klasy III - warcaby.

Zwycięzcami zostali:

1 miejsce:    Wojciech Nowak - kl. I a

Kamil Kikinder - kl. I c

Oliwia Krasicka – kl. III b

2 miejsce:    Dawid Dziuba – kl. II a

Jakub Szyja – kl. II a

Mateusz Podgórski, kl. III a

3 miejsce:    Jakub Kołodka kl. III d

Więcej…
 
FINAŁ DRUGIEGO KONKURSU NA FILM PROFILAKTYCZNY „WOLNI OD UZALEŻNIEŃ”

W dniu 6 czerwca 2018r.  w Miejskim Ośrodku Kultury w Kędzierzynie – Koźlu odbył  się finał konkursu na film  „Wolni od uzależnień”, celem którego  było dostarczenie wiedzy na temat uzależnień i substancji uzależniających, ich negatywnego wpływu na życie człowieka oraz prawnych i moralnych skutków używania tych środków. Organizatorem była  Komenda Powiatowa Policji w Kędzierzynie – Koźli oraz MOK.  Podczas finału  wszystkie filmy zostały  zaprezentowane na dużym ekranie. Następnie jury składające się z przedstawicieli szkół biorących udział w konkursie wybrało  zwycięzców. Naszą szkołę reprezentowała klasa 7c , która zdobyła  II miejsce i otrzymała  atrakcyjne nagrody.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 1 z 58

Szukaj

LogowanieCzas i Data


Dzisiaj jest: Niedziela
24 Czerwca 2018
Imieniny obchodzą
Danuta, Dan, Danisz, Emilia, Jan,
Wilhelm

Do końca roku zostało 191 dni.
Zodiak: RakStworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.