Najlepsi nagrodzeni

21 czerwca 2018r. uczniowie klas siódmych oraz klas drugich i trzecich gimnazjalnych uczestniczyli w apelu podsumowującym sukcesy odniesione przez nich w drugim semestrze roku szkolnego 2017/2018. Wyróżnieni odbierali nagrody za konkursy i zawody sportowe o zasięgu szkolnym, miejskim, powiatowym, wojewódzkim, a nawet krajowym. Wszystkim nagrodzonym bardzo gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.   Joanna Wydmuch


Czytaj dalej...

Impreza ekologiczno- integracyjna –„Razem dla ekologii i integracji. Z ekologią za pan brat– razem możemy ocalić i zmienić świat”

W dniu 18.05.2018 r. w naszej szkole pod  Patronatem Prezydent Miasta Kędzierzyn-Koźle odbyła się impreza ekologiczno- integracyjna –„Razem dla ekologii i integracji. Z ekologią za pan brat– razem możemy ocalić i zmienić świat”.  Patronat medialny: Radio Park, Gazeta Lokalna.  Wzięły w niej udział 7 placówek z naszego miasta: PSP nr11, PSP nr 5, Publiczne Przedszkole...


Czytaj dalej...

MISTRZOSTWA POLSKI BIAŁYSTOK 16.06.2018r. SZKOLNA DRUŻYNOWA LIGA LA rocznik 2002-2004

W sobotę 16.06.2018r. w Białymstoku odbył się Finał Krajowy Szkolnej Drużynowej Ligi LA dziewcząt i chłopców. Zawody przeprowadzone w sposób profesjonalny z bardzo uroczystą oprawą. Wyróżnienie zapalenia znicza na otwarcie Finału Krajowego dostąpiła obecna Mistrzyni Polski w pięcioboju Alicja Sielska. Reprezentanci naszej szkoły zdobyli na Mistrzostwach Szkolnej Drużynowej Ligi LA  5 medali. Starty dziewcząt na...


Czytaj dalej...

Święto Szkoły

21 maja obchodziliśmy święto naszej szkoły. Uroczystości rozpoczęły się od apelu, w czasie którego uczniowie 7b przypomnieli wszystkim historię naszego patrona, a klasy 4e i 2a przygotowały część artystyczną. Po apelu reprezentanci klas 4-7 wzięli udział w konkursie wiedzy o patronie i historii naszej szkoły. Największą wiedzą wykazali się uczniowie klas 4d i 4e, uzyskując...


Czytaj dalej...
0123
Start Rozmaitości szkolne
Rozmaitości szkolne
Stypendia

W dniu 13. 06. 2018r. komisja stypendialna zgodnie z obowiązującym w szkole regulaminem przyznała uczniom naszej szkoły, którzy wyróżnili się w nauce sporcie stypendia motywacyjne za II semestr roku szkolnego 2017/2018. 21. 06. 2018r. na apelu podsumowującym uczniowie Ci otrzymali pamiątkowe dyplomy (nagrody pieniężne odebrali wcześniej.

Stypendium naukowe otrzymali:

1

Wojciech Zych

6b

2

Malwina Zbień

6a

3

Marcel Kucypera

7c

4

Krzysztof  Michalski

7b

5

Olivier Zajczyk

6a

6

Alex Syguła

6 b

7

Zofia Chodorska

5d

8

Marta Harz

7b

9

Mikołaj Śliwiński

6b

10

Łukasz Piątek

4c

11

Karolina Strzelczyk

4d

12

Bianka Dobner

7c

13

Julia Jankowska

6b

14

Natalia Łyczko

5e

15

Hanna Leśniewska

6a

16

Jakub Sadza

4b

17

Kacper Benek

4b

18 Mateusz Wojtarowicz 7c

 

w oddziałach gimnazjalnych:

Więcej…
 
JAK O ZĘBY DBAĆ?

W czerwcu b.r. w klasach 1-3 odbyły się spotkania ze szkolnym Klubem Wiewiórka PCK na temat higieny jamy ustnej. Dla klas pierwszych przygotowane zostało przedstawienie „Jak o zęby dbać?” i krótka pogadanka na temat konieczności dbania o „swój uśmiech”. Dzieci dowiedziały się, w jaki sposób należy prawidłowo szczotkować zęby i jak dbać o higienę jamy ustnej, czyli …poznały zasady higieny jamy ustnej. Wszystkie klasy 1-3, w ramach profilaktyki, zostały uświadomione, że stan naszego uzębienia w dużej mierze zależy od nas samych.

Więcej…
 
AKCJA KOREK

W tym roku szkolnym po raz kolejny odbyła się akcja ”Korek”. Zbieraliśmy nakrętki dla Bartka Saran podopiecznego Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą. Najwięcej nakrętek nazbierali następujący uczniowie:

Marta Wala  kl. 1 a

Robert Nagoński   kl. 1a

Magdalena Krawczyk kl. 3a

Paweł Chodorski  kl.1b

Więcej…
 
MINIOLIMPIADA

W dniu 11.06.2018r odbyła się miniolimpiada dla dzieci i młodzieży z terenu Gminy Kędzierzyna-Koźla w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Narkotykowych. W hali sportowej w Azotach, uczniowie szkół podstawowych wzięli udział w różnego rodzaju zawodach sportowych ,tj. biegach, skokach i rzutach. Zmagania szkolnych drużyn oceniało kilkuosobowe jury. Oprócz rywalizacji sportowej organizatorzy zadbali o aspekt edukacyjny imprezy. W myśl programu profilaktyki uzależnień promowane były postawy i zachowania prospołeczne wśród dzieci i młodzieży jako alternatywy wobec wielu patologii, szczególnie picia alkoholu, zażywania narkotyków, dopalaczy i stosowania przemocy. Nie obyło się bez drobnych upominków ufundowanych i wręczonych przez władze naszego miasta.

Więcej…
 
Spotkanie autorskie

14 czerwca 2018 roku uczniowie klas 7b i 7c wzięli udział w spotkaniu autorskim z Barbarą Kosmowską, które odbyło się w Miejskiej Bibliotece Publicznej. Autorka opowiadała o swoim życiu osobistym, drodze literackiej oraz zdradziła skąd czerpie pomysły do swoich książek. Chętnie odpowiadała na pytania uczniów uczestniczących w spotkaniu.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 1 z 61

Szukaj

LogowanieCzas i Data


Dzisiaj jest: Niedziela
24 Czerwca 2018
Imieniny obchodzą
Danuta, Dan, Danisz, Emilia, Jan,
Wilhelm

Do końca roku zostało 191 dni.
Zodiak: RakStworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.