WAKACJE 2018

Z okazji rozpoczęcia najmilszego czasu w ciągu roku WAKACJI 2018- życzymy wszystkim pięknej, słonecznej pogody, udanych wyjazdów oraz mnóstwa przygód i dobrego humoru. Gratulujemy uczniom wspaniałych wyników w nauce, a nauczycielom dziękujemy za trud i poświęcenie włożone w pracę zawodową. Dyrekcja PSP12


Czytaj dalej...

Przed nami czas wakacji 2018

Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas VII oraz II i III gimnazjum odbyło się 22 czerwca 2018r. o godz. 10.30. Po przemówieniu Pani Dyrektor, przekazaniu sztandaru i ślubowaniu uczniów klas III gimnazjum nastąpił   czas wręczania  nagród  - za bardzo dobre wyniki w nauce i  zachowaniu, za najlepsze wyniki w sporcie i sukcesy w wojewódzkich konkursach przedmiotowych. Następnie  poznaliśmy...


Czytaj dalej...

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO KLAS IV- VI

22 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2017/2018.Zgromadzonych powitała Pani Dyrektor. Po intensywnym roku pracy, najpilniejsi uczniowie ze średnią co najmniej 4,75 oraz z zachowaniem wzorowym lub bardzo dobrym, uhonorowani zostali świadectwem z wyróżnieniem oraz Dyplomem Dyrektora Szkoły za bardzo dobre wyniki w nauce i wyróżniające zachowanie. Część artystyczną przygotowali uczniowie klasy 5e, którzy w imieniu całej...


Czytaj dalej...

Impreza ekologiczno- integracyjna –„Razem dla ekologii i integracji. Z ekologią za pan brat– razem możemy ocalić i zmienić świat”

W dniu 18.05.2018 r. w naszej szkole pod  Patronatem Prezydent Miasta Kędzierzyn-Koźle odbyła się impreza ekologiczno- integracyjna –„Razem dla ekologii i integracji. Z ekologią za pan brat– razem możemy ocalić i zmienić świat”.  Patronat medialny: Radio Park, Gazeta Lokalna.  Wzięły w niej udział 7 placówek z naszego miasta: PSP nr11, PSP nr 5, Publiczne Przedszkole...


Czytaj dalej...
0123
Start Uroczystości
Uroczystości
Najlepsi nagrodzeni

21 czerwca 2018r. uczniowie klas siódmych oraz klas drugich i trzecich gimnazjalnych uczestniczyli w apelu podsumowującym sukcesy odniesione przez nich w drugim semestrze roku szkolnego 2017/2018.

Wyróżnieni odbierali nagrody za konkursy i zawody sportowe o zasięgu szkolnym, miejskim, powiatowym, wojewódzkim, a nawet krajowym. Wszystkim nagrodzonym bardzo gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Apel przygotowała i prowadziła p. Bianka Stanisławska.

 

Joanna Wydmuch

Więcej…
 
Apel podsumowujący

21 czerwca w naszej szkole odbył się uroczysty apel podsumowujący pracę uczniów w roku szkolnym 2017- 2018. Dyrekcja przedstawiła uczniów, którzyotrzymali stypendium za wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe.   Zostały wręczone dyplomy oraz nagrody za konkursy, zawody sportowe oraz działalność społeczną. Za 100% frekwencję otrzymała dyplom Agata Supel, uczennica klasy 4e. Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

M. Drzewiecka

Więcej…
 
Święto Szkoły

21 maja obchodziliśmy święto naszej szkoły. Uroczystości rozpoczęły się od apelu, w czasie którego uczniowie 7b przypomnieli wszystkim historię naszego patrona, a klasy 4e i 2a przygotowały część artystyczną. Po apelu reprezentanci klas 4-7 wzięli udział w konkursie wiedzy o patronie i historii naszej szkoły. Największą wiedzą wykazali się uczniowie klas 4d i 4e, uzyskując maksymalną liczbę punktów, tylko o jeden punkt mniej i drugie miejsce zdobyli reprezentanci 5e i 7b, a trzecie miejsce z 8 punktami – 4c, 5b i 5d.

Więcej…
 
Święto Dnia Kadeta

20 maja uczniowie naszej szkoły wzięli udział w obchodach Ogólnopolskiego Święta Dnia Kadeta Szlakiem Orląt Opolskich – kadetów poległych i walczących o polskość Ziemi Opolskiej podczas Powstań Śląskich. Uroczystości rozpoczęły się od udziału pocztu sztandarowego w Apelu Poległych przy niedokończonym pomniku kadetów w Gogolinie, pod którym złożono również kwiaty. Następnie nasza szkolna delegacja udała się na Górę św. Anny, gdzie wzięła udział w mszy koncelebrowanej „Odnowy Przymierza” oraz odwiedziła Muzeum Czynu Powstańczego.

Więcej…
 
Święto Narodowe Trzeciego Maja

Nasz poczet sztandarowy uczestniczył w obchodach 227 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Z tej okazji uczniowie wraz z opiekunem wzięli udział w uroczystej Mszy Świętej za Ojczyznę w kościele p.w. św. Mikołaja w Kędzierzynie.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 1 z 16

Szukaj

LogowanieCzas i Data


Dzisiaj jest: Piątek
20 Lipca 2018
Imieniny obchodzą
Czesław, Czech, Czechasz, Czechoń,
Eliasz, Heliasz, Hieronim, Leon,
Małgorzata, Paweł, Sewera

Do końca roku zostało 165 dni.
Zodiak: RakStworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.