Laureaci i Finaliści tegorocznych Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych w naszej szkole.

Zofia Mikrut- Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego, nauczyciel przygotowujący ucznia do konkursu: pani Katarzyna Banach-Kozielewska Arkadiusz Moskal- Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego, nauczyciel przygotowujący ucznia do konkursu: pani Roksana Maj-Hatłas Mateusz Wojtarowisz-Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego, nauczyciel przygotowujący ucznia do konkursu: pani Agnieszka Opiat-Tarka Julia Głombik- Finalista Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego, nauczyciel przygotowujący ucznia do konkursu: pani Elżbieta Kot Maik Janus- Laureat Wojewódzkiego...


Czytaj dalej...

XIX Miejski Konkurs Ortograficzny

Dnia  17.03. 2018 r.  w Osiedlowym Domu Kultury „Komes” w Kędzierzynie – Koźlu odbył się finał  XIX Miejskiego Konkursu Ortograficznego.  Tematem przewodnim była rzeka Wisła. Pierwsze zadanie uczestników polegało na poprawieniu pisowni  kilkunastu zwrotów i wyrażeń wielką lub małą literą. Następnie uczestnicy tworzyli nazwy mieszkańców miejscowości położonych nad Wisłą. Trzecim zadaniem było...


Czytaj dalej...

Nabór uczniów do klasy 4 i 7 sportowej


Czytaj dalej...

Apel podsumowujący I semestr roku szkolnego 2017/2018

1 luty 2018r. był w naszej szkole dniem podsumowania pracy i sukcesów uczniów w I semestrze roku szkolnego 2017/2018. W związku z tym odbyły się uroczyste apele. Najpierw dla klas IV, następnie dla klas V i VI. Z każdej klasy zostali wyczytani i poproszeni o wystąpienie uczniowie, którzy osiągnęli  średnią 4,75 i wyższą, a także ci...


Czytaj dalej...
0123
Start Wycieczki
Wycieczki
Wycieczka nagrodzonych uczniów z klasy 7c

W dniu 6.03.2018r. uczniowie klasy 7 c: Maja Kaczmar, Marcel Kucypera oraz Zuzanna Rajtar, którzy zajęli  II miejsce w  Miejskim Konkursie „Pole sukcesu”,  wraz z innymi uczestnikami  wybrali się do Wrocławia,  aby odwiedzić największe  w Polsce centrum wiedzy o wodzie – Hydropolis. Przewodnik oprowadził  grupę  przez osiem tematycznych stref poświęconych różnym aspektom wiedzy o wodzie. Sponsorem tego wyjazdu był Urząd Miasta w Kędzierzynie-Koźlu.

Więcej…
 
Listopadowy wyjazd koła turystycznego

Listopadowy wyjazd koła turystycznego mógł mieć tylko jeden kierunek oczywiście Gliwice. Jak co roku zwiedzaliśmy Muzeum Geologiczne Politechniki Gliwickiej i uczestniczyliśmy w Giełdzie Minerałów. Każdy z Nas mógł porozmawiać z wystawcami o ich kolekcjach ,dokonać zakupów. Największym zainteresowaniem cieszyło się stoisko z meteorytami. Super niespodzianką dla wszystkich fanów dinozaurów był poprowadzony brawurowo przez p. Pawła Woźniaka  multimedialny wykład „O polskich dinozaurach” Musicie go koniecznie  usłyszeć i zobaczyć ! Być może uda się to już niedługo....?

Więcej…
 
KLASY 6 B I 7 C NA WYCIECZCE WE WROCŁAWIU

W dniu 05.10.2017 r. klasy 6b i 7c zwiedziły miasto Wrocław. Co prawda pogoda nie dopisała, bo padał rzęsisty deszcz i w związku z tym trzeba było zmieniać plany, ale humory dopisały i wycieczka udała się. Uczniowie wyjechali autokarem o godz. 7.15. Najpierw z przewodnikiem zwiedzili Afrykarium we wrocławskim zoo, po czym udali się na Stadion Wrocław. Uczestnicy wycieczki mieli tam okazję zwiedzić i zobaczyć miejsca, do których kibic nie ma wstępu i gdzie nie wpuszcza się wycieczek. Tylko w miesiącu październiku stworzono okazjonalnie ofertę zwiedzania stadionu dla wycieczek.

Więcej…
 
Zielona Szkoła w Międzyzdrojach

Zielona Szkoła – to forma edukacji, która jest źródłem twórczej pracy nauczyciela i ucznia. Ma spełniać określone cele dydaktyczno-wychowawcze i integracyjne. Uczenia się przez przeżywanie przynosi większe efekty niż nauka w szkolnej ławce, dlatego zdecydowaliśmy się na dziewięciodniową zieloną szkołę w Międzyzdrojach.

Nasza  podróż miała swój początek na Dworcu PKP w  K-Koźlu i była dla nas wielkim wyzwaniem, ponieważ trwała całą noc.

Program zielonej szkoły był bardzo napięty i wypełniony różnymi atrakcyjnymi zajęciami, spacerami i zabawami.

Więcej…
 
Zielona szkoła w Łebie

Dwie klasy z naszej szkoły przez tydzień miały bardzo ciekawe lekcje – wszystkie odbywały się w terenie, a dokładnie w Łebie. To właśnie tam uczniowie 4b i 5b wyjechali na zieloną szkołę.

W czasie pobytu nad morzem odwiedziliśmy Labirynt Park Łeba, gdzie na powierzchni 5000 m2 znajduje się największy w Polsce naturalny labirynt z platformami widokowymi i 5 bazami do zdobycia po drodze do wyjścia. Byliśmy też w Słowińskim Parku Narodowym, którego atrakcją są rozległe ruchome wydmy.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 1 z 15

Szukaj

LogowanieCzas i Data


Dzisiaj jest: Piątek
23 Marca 2018
Imieniny obchodzą
Eberhard, Feliks, Katarzyna, Kondrat,
Oktawian, Pelagia, Pelagiusz, Piotr,
Zbysław

Do końca roku zostało 284 dni.
Zodiak: BaranStworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.