Laureaci i Finaliści tegorocznych Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych w naszej szkole.

Zofia Mikrut- Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego, nauczyciel przygotowujący ucznia do konkursu: pani Katarzyna Banach-Kozielewska Arkadiusz Moskal- Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego, nauczyciel przygotowujący ucznia do konkursu: pani Roksana Maj-Hatłas Mateusz Wojtarowisz-Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego, nauczyciel przygotowujący ucznia do konkursu: pani Agnieszka Opiat-Tarka Julia Głombik- Finalista Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego, nauczyciel przygotowujący ucznia do konkursu: pani Elżbieta Kot Maik Janus- Laureat Wojewódzkiego...


Czytaj dalej...

XIX Miejski Konkurs Ortograficzny

Dnia  17.03. 2018 r.  w Osiedlowym Domu Kultury „Komes” w Kędzierzynie – Koźlu odbył się finał  XIX Miejskiego Konkursu Ortograficznego.  Tematem przewodnim była rzeka Wisła. Pierwsze zadanie uczestników polegało na poprawieniu pisowni  kilkunastu zwrotów i wyrażeń wielką lub małą literą. Następnie uczestnicy tworzyli nazwy mieszkańców miejscowości położonych nad Wisłą. Trzecim zadaniem było...


Czytaj dalej...

Nabór uczniów do klasy 4 i 7 sportowej


Czytaj dalej...

Apel podsumowujący I semestr roku szkolnego 2017/2018

1 luty 2018r. był w naszej szkole dniem podsumowania pracy i sukcesów uczniów w I semestrze roku szkolnego 2017/2018. W związku z tym odbyły się uroczyste apele. Najpierw dla klas IV, następnie dla klas V i VI. Z każdej klasy zostali wyczytani i poproszeni o wystąpienie uczniowie, którzy osiągnęli  średnią 4,75 i wyższą, a także ci...


Czytaj dalej...
0123
Start 50 lecie szkoły
Obchody 50 lecia szkoły
21 maja 2013 roku - 50 lecie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 12 w Kędzierzynie - Koźlu

„Odwiedzaj swoje wspomnienia…”

21 maja 2013r. nasza szkoła obchodziła 50 lat swojego istnienia. Z tej okazji świętowaliśmy cały dzień. Rano uczniowie wraz nauczycielami prowadzeni ulicami miasta przez orkiestrę Szkoły Muzycznej w Kożlu, udali się do kościoła na uroczystą mszę św. Po mszy, witaliśmy w szkole zaproszonych gości m.in. Prezydenta Miasta, przedstawicieli Kuratorium Oświaty, Rady Miasta, Kościoła, placówek oświatowych oraz różnych miejskich instytucji, a także byłych dyrektorów szkoły, emerytowanych nauczycieli i pracowników „kozielskiej 12”.

Więcej…
 
Odsłonięcie tablicy upamiętniającej 50 lecie naszej szkoły

W czasie akademii w dniu 20 maja 2013 roku przedstawiciele uczniów naszej szkoły razem z panią w-ce dyrektor Ewą Ryzner dokonali odsłonięcia pamiątkowej tablicy z okazji 50 lecia szkoły. Tablicę zaprojektowała pani Lidia Mańka.

Więcej…
 
Urodziny szkoły na sportowo

Po uroczystej akademii w dniu 20 maja 2013 roku uczniowie świętowali urodziny naszej szkoły w klasach a także na boisku szkolnym.

Samorząd Uczniowski wraz z fundacją RIAD zorganizował dla uczniów naszej szkoły sportowy festyn z okazji święta szkoły. Uczniowie klas IV-VI brali udział w ciekawych konkurencjach sportowych – skokach w workach, przerzucaniu piłki z koca na koc, strzałach z procy wodnej, skokach na piłce i wyścigu z nalewaniem wody.

Więcej…
 
Nagrody za konkursy z okazji 50 lecia szkoły - wręczone.

Z okazji 50 lecia naszej szkoły w ciągu roku szkolnego odbywały się różne konkursy.

20 05. 2013r. podczas uroczystej akademii z okazji 50 lecia szkoły wyróżnieni uczniowie w poszczególnych konkursach otrzymali nagrody ufundowane przez Radę Rodziców.

Konkurs na exlibris - nagrodzeni zostali:

Więcej…
 
21 maja 2013 roku - 50 lecie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 12 w Kędzierzynie - Koźlu

W tym dniu miały miejsce właściwe obchody 50 lecia istnienia naszej szkoły. W uroczystym pochodzie, w którym wzięli udział uczniowie i nauczyciele naszej szkoły, prowadzeni przez orkiestrę,  przemaszerowaliśmy do Kościoła, gdzie została odprawiona dziękczynna msza święta. O godz. 1030 rozpoczęła się akademia z udziałem zaproszonych gości, uczniów naszej szkoły, nauczycieli i pracowników. Gości powitała prowadząca akademię pani Alicja Rajtar.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12następnaostatnia »

Strona 1 z 2

Szukaj

LogowanieCzas i Data


Dzisiaj jest: Piątek
23 Marca 2018
Imieniny obchodzą
Eberhard, Feliks, Katarzyna, Kondrat,
Oktawian, Pelagia, Pelagiusz, Piotr,
Zbysław

Do końca roku zostało 284 dni.
Zodiak: BaranStworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.