Najlepsi nagrodzeni

21 czerwca 2018r. uczniowie klas siódmych oraz klas drugich i trzecich gimnazjalnych uczestniczyli w apelu podsumowującym sukcesy odniesione przez nich w drugim semestrze roku szkolnego 2017/2018. Wyróżnieni odbierali nagrody za konkursy i zawody sportowe o zasięgu szkolnym, miejskim, powiatowym, wojewódzkim, a nawet krajowym. Wszystkim nagrodzonym bardzo gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.   Joanna Wydmuch


Czytaj dalej...

Impreza ekologiczno- integracyjna –„Razem dla ekologii i integracji. Z ekologią za pan brat– razem możemy ocalić i zmienić świat”

W dniu 18.05.2018 r. w naszej szkole pod  Patronatem Prezydent Miasta Kędzierzyn-Koźle odbyła się impreza ekologiczno- integracyjna –„Razem dla ekologii i integracji. Z ekologią za pan brat– razem możemy ocalić i zmienić świat”.  Patronat medialny: Radio Park, Gazeta Lokalna.  Wzięły w niej udział 7 placówek z naszego miasta: PSP nr11, PSP nr 5, Publiczne Przedszkole...


Czytaj dalej...

MISTRZOSTWA POLSKI BIAŁYSTOK 16.06.2018r. SZKOLNA DRUŻYNOWA LIGA LA rocznik 2002-2004

W sobotę 16.06.2018r. w Białymstoku odbył się Finał Krajowy Szkolnej Drużynowej Ligi LA dziewcząt i chłopców. Zawody przeprowadzone w sposób profesjonalny z bardzo uroczystą oprawą. Wyróżnienie zapalenia znicza na otwarcie Finału Krajowego dostąpiła obecna Mistrzyni Polski w pięcioboju Alicja Sielska. Reprezentanci naszej szkoły zdobyli na Mistrzostwach Szkolnej Drużynowej Ligi LA  5 medali. Starty dziewcząt na...


Czytaj dalej...

Święto Szkoły

21 maja obchodziliśmy święto naszej szkoły. Uroczystości rozpoczęły się od apelu, w czasie którego uczniowie 7b przypomnieli wszystkim historię naszego patrona, a klasy 4e i 2a przygotowały część artystyczną. Po apelu reprezentanci klas 4-7 wzięli udział w konkursie wiedzy o patronie i historii naszej szkoły. Największą wiedzą wykazali się uczniowie klas 4d i 4e, uzyskując...


Czytaj dalej...
0123
Start 50 lecie szkoły
Obchody 50 lecia szkoły
21 maja 2013 roku - 50 lecie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 12 w Kędzierzynie - Koźlu

„Odwiedzaj swoje wspomnienia…”

21 maja 2013r. nasza szkoła obchodziła 50 lat swojego istnienia. Z tej okazji świętowaliśmy cały dzień. Rano uczniowie wraz nauczycielami prowadzeni ulicami miasta przez orkiestrę Szkoły Muzycznej w Kożlu, udali się do kościoła na uroczystą mszę św. Po mszy, witaliśmy w szkole zaproszonych gości m.in. Prezydenta Miasta, przedstawicieli Kuratorium Oświaty, Rady Miasta, Kościoła, placówek oświatowych oraz różnych miejskich instytucji, a także byłych dyrektorów szkoły, emerytowanych nauczycieli i pracowników „kozielskiej 12”.

Więcej…
 
Odsłonięcie tablicy upamiętniającej 50 lecie naszej szkoły

W czasie akademii w dniu 20 maja 2013 roku przedstawiciele uczniów naszej szkoły razem z panią w-ce dyrektor Ewą Ryzner dokonali odsłonięcia pamiątkowej tablicy z okazji 50 lecia szkoły. Tablicę zaprojektowała pani Lidia Mańka.

Więcej…
 
Urodziny szkoły na sportowo

Po uroczystej akademii w dniu 20 maja 2013 roku uczniowie świętowali urodziny naszej szkoły w klasach a także na boisku szkolnym.

Samorząd Uczniowski wraz z fundacją RIAD zorganizował dla uczniów naszej szkoły sportowy festyn z okazji święta szkoły. Uczniowie klas IV-VI brali udział w ciekawych konkurencjach sportowych – skokach w workach, przerzucaniu piłki z koca na koc, strzałach z procy wodnej, skokach na piłce i wyścigu z nalewaniem wody.

Więcej…
 
Nagrody za konkursy z okazji 50 lecia szkoły - wręczone.

Z okazji 50 lecia naszej szkoły w ciągu roku szkolnego odbywały się różne konkursy.

20 05. 2013r. podczas uroczystej akademii z okazji 50 lecia szkoły wyróżnieni uczniowie w poszczególnych konkursach otrzymali nagrody ufundowane przez Radę Rodziców.

Konkurs na exlibris - nagrodzeni zostali:

Więcej…
 
21 maja 2013 roku - 50 lecie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 12 w Kędzierzynie - Koźlu

W tym dniu miały miejsce właściwe obchody 50 lecia istnienia naszej szkoły. W uroczystym pochodzie, w którym wzięli udział uczniowie i nauczyciele naszej szkoły, prowadzeni przez orkiestrę,  przemaszerowaliśmy do Kościoła, gdzie została odprawiona dziękczynna msza święta. O godz. 1030 rozpoczęła się akademia z udziałem zaproszonych gości, uczniów naszej szkoły, nauczycieli i pracowników. Gości powitała prowadząca akademię pani Alicja Rajtar.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12następnaostatnia »

Strona 1 z 2

Szukaj

LogowanieCzas i Data


Dzisiaj jest: Niedziela
24 Czerwca 2018
Imieniny obchodzą
Danuta, Dan, Danisz, Emilia, Jan,
Wilhelm

Do końca roku zostało 191 dni.
Zodiak: RakStworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.